Elegance Hotel Marmaris Sahibi Kim?

Gülaylar Group sahibi kim?

MERVE Gülay daha çok mücevherat sektöründeki büyüklüğüyle bildiğimiz Gülaylar Group ‘un sahibi Gülay ailesinin 4’üncü kuşak temsilcisi. İhsan Gülay ‘ın ortanca kızı. Mücevher, gayrimenkul geliştirme ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Gülaylar Group son dönemde gayrimenkul geliştirme alanında atakta.

Elegance Hotel Marmaris kaç odalı?

Bu otel 193 odalıdır.

Mehmet Gülay Kimdir?

Mehmet Gülay, 1970’li yılların başlarında Yozgat’tan İstanbul’a yelken açmış, vizyonlu ve iş hayatında mega başarıları yakalamış nadir zengin işadamlarımızdan biridir. Kendisini ve ailesini çocukluk yaşlarımdan itibaren tanırım. Meydan yerindeki sarraf ve saatci dükkanı ile babamın marketi birbirine oldukca yakındı.

Gülaylar Altın kim kurdu?

Gülaylar Group’un temeli 1926 yılında kurucumuz İhsan Gülay tarafından atılmıştır. İkinci kuşak Mehmet Gülay ‘ın 1951 yılında işleri devralmasıyla birlikte Gülaylar ‘ın önce bölgesel sonra Türkiye ve dünya çapında yapılanması kurumsal bir istikrar içinde gelişerek bugünlere ulaşmıştır.

Elegance Hotels International Marmaris kaç yıldızlı?

Marmaris ‘in eşsiz güzelliğini, 5 yıldız konforuyla verdiği “butik hizmetle” birleştiren Elegance Hotels International eşsiz güzellikteki de-lux odalarında misafirlerine hayal ettiklerinin çok ötesinde bir konfor sunmaktadır.

City’s AVM kime ait?

City’s Nişantaşı kimin?: Merkezin sahibi kuyumculuk sektörünün önde gelen gruplarından Gülaylar Grup. Sahibi Mehmet Gülay olan Gülaylar Grup, Meydan Ümraniye’yi de almıştı.