FAQ: Belconti Resort Hotel Sahibi Kim?

Belconti Resort Hotel kimin?

UTE Holding’in sahibi Özcan Toplar’a ait Belconti Resort Otel.

Belconti Resort Hotel kac yildizli?

10 numara 5 yıldız bir ortam. Çalışanlarından tutunda yemekler, hizmet süper. Tam bir tatil cenneti. Masmavi denizi, yemyeşil manzarası.

Belconti Genel müdür?

Belconti Hotel Resort Genel Müdürü Hakan Toksöz Antalya Turizm Fuarı’na, 2019 ve 2020 sezonlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Papillon otellerinin sahibi kim?

Antalya’nın Belek bölgesinde bulunan Papillon Otelleri ‘nin sahibi iş insanı Mustafa Nazik bugün hayatını kaybetti. Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Mustafa Nazik’in vefatı üzerine bir mesaj yayımladı.

Club Asteria Belek satıldı mı?

Grand Azur ve Papirüs Otelcilik’in ardından Alman TUI, bu kez Antalya- Belek ‘te yer alan Club Asteria ‘yı devralıyor. Alman TUI’ye bağlı TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri adlı şirket, Kybele Turizm Yatırım hisselerinin devraldı ve bu şirkete bağlı Club Asteria ‘yı bünyesine kattı.

Belkon otel kaç yıldızlı?

Otel Belkon Club Bellekte bulunan, 3 yıldızlı olarak hizmet sunan bir oteldir. Birden çok dil bilen personeli ve çalışanları 24 saat hizmet vermektedir. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Otelde açık yüzme havuzu mevcuttur.

Papillon Genel müdür?

Deniz Çuha – General Manager – Papillon Hotels | LinkedIn.