FAQ: Hotel Su Antalya Nerede?

Hillside Su Hotel Antalya nerede?

Hillside Su otel Antalya ‘nın Konyaaltı beldesinde bulunmaktadır. Otel birçok tarihi,eğlence,ve alışveriş mekanlarına yakın mesafede konumlanmıştır.

Hotel Su kaç yıldız?

Antalya’nın merkezinde, Konyaaltı’nda yer alan Hotel SU, 5 yıldızlı şehir oteli olarak misafirlerine etkileyici bir deneyim sunuyor.

Hotel Su Antalya sahibi kim?

Sunis Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ünal ile Antalya’daki Sunis Hotel Su ‘da bir araya geldik, yatırımlarını ve yeni hedeflerini konuştuk. Namık Bey, siz Antalya’da doğup büyüyen bir şirketsiniz. Peşpeşe otel alımlarınızla turizm sektörünün dikkatini çektiniz.

Antalya Su Otel kimin?

Antalya’nın Manavgat ilçesinde baba mesleği meyve sebzecilik yapan Sunis Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ünal, İzmir Özdere’de Ege’nin en büyük oteli olan 50 milyon Euro yatırımla yaptıkları Efes Royal Palace’ın açılışını yapacaklarını belirtti.

Yarım pansiyon otel ne demek?

Yarım pansiyon, otel fiyatına kahvaltı ve akşam yemeği ücretlerinin de dahil edildiği konsept. Yarım pansiyon hizmet veren otellerde kahvaltı ve akşam yemeği dışında oteldeki tüm yiyecekler ve içecekler için ekstra ücret alınır.

Otellerde yıldız sayısı neye göre belirlenir?

Mesela yıldız özelliklerinden bazılarından bahsetmek gerekirse; 1 yıldızlı otellere baktığımız zaman lobi, kahvaltı salonu, 10 oda ve telefon gibi olanaklar 1 yıldızı almalarını hak ediyor. 2 ve 3 yıldızlı otellere baktığımız zaman 1 yıldızlının özelliklerine ek olarak klima, saç kurutma makinesi, yüzme havuzu,

Türkiye’de kaç yıldızlı otel var?

Raporda Türkiye ‘ye de yer verildi. Ancak BoldData’nın verilerinde Türkiye ‘de 2 bin 406 tane yıldızlı otel olduğu belirtilirken, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın web sitesinde yatırım veya işletme belgeli tesis sayısının 4 bin 944 olduğu görülüyor.

You might be interested:  Soru: Titanic Beach Lara Hotel Nerede?

Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel Spa sahibi kim?

Sunis markasıyla; Kumköy Beach, Evren Beach, Evita Beach, Efes Royal Beach ve Hotel Su’nun sahibi Turunçlar AŞ yönetimi, mevcut otellerine 5 tesis daha katıp, 8 bin olan yatak kapasitesini 10 binin üstüne çıkarmayı hedefliyor.