FAQ: Lujo Hotel Bodrum Kimin?

LUJO Bodrum kaç odası var?

Lujo, en küçüğü 45 metrekareden başlayan Superior odalar, Deluxe odalar, Laguna odalar, villalar ve özel konseptli Forest odalar olmak üzere 20′ den fazla oda tipi ile 90 dönüm arazi üzerine kurulu.

LUJO Genel müdür?

LUJO HOTEL BODRUM’UN GENEL MÜDÜRÜ: ÖNDER KÖRÜK.

LUJO Hotel Bodrum kaç odalı?

Güvercinlik Koyu’ndaki 90 dönüm arazi üzerinde kurulan bin 100 yatak kapasitesine sahip Lujo, “ART” ve “JOY” konsepti ve “À la Carte All Inclusive” sistemi ile Bodrum ‘un en dikkat çekici oteli olmak istiyor.

LUJO Bodrum ne zaman açıldı?

Lujo Bodrum, 2019 sezonunda kapılarını 1 Nisan’da açıyor. 28-31 Mayıs tarihleri arasında ise karnaval temalı bir Büyük Açılış planlıyor.

LUJO Bodrum kaç kişilik?

Muğla otelleri arasında yer alan Lujo Hotel Bodrum, A La Carte Her Şey Dahil konsepti ile hizmet vermekte olan 483 oda kapasiteli bir tesistir.

LUJO Hotel mimarı kim?

burak özmen – Architect – Lujo Hotel | LinkedIn.

Önder Koruk kimdir?

Turizm işletmeciliği ve yönetimi üzerine lisans eğitimi alan Önder Körük, turizm sektöründe 1994 yılında Hapimag Sea Garden Hotel & Village Bodrum’da başladığı kariyerine R.C.C.L Miami, Palmira De Luxe Hotel Bodrum ve Mori Group Restaurants İstanbul gibi dünyanın en ünlü otel zincirlerinde devam etti.

Orhan Gökçen Kimdir?

Gökçen Orhan, 1967’de Kayseri’de doğdu. Orta öğrenimini İstanbul Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1992’de mezun olarak tıp doktoru oldu. Halen aynı hastanede Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi olarak aktif cerrahi hayatına devam etmektedir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hotel Transylvania 3 Ne Zaman Vizyonda?

Titanic Bodrum sahibi kim?

Aygün Ailesi, Almanya’daki restoran işinden kazandıklarıyla Titanic Hotels markasını yaratarak 14 otelli bir zincirin sahibi oldu. Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün turizmde büyüme hedeflerini anlattı.

La Blanche Resort sahibi kim?

“ La Blanche ” markasıyla Bodrum’un yıldızlı otellerini hizmete açan Çankırı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Çankırı, “Cennet Bodrum’a layık olan her türlü turizm hizmetini vermek için yatırımlarımızı Bodrum’a yönelttik.

Be Premium Bodrum kimin?

Bazı şirketlerine el koyuldu. İddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi. Otelin yeni sahibi ise, Şaban Kayıkçı isimli bir işadamı…

LUJO Art Joy nedir?

“ ART ” ve “ JOY ” konsepti ve “À la Carte All Inclusive” sistemi ile Bodrum’un en dikkat çekici oteli olan Lujo, 20 farklı oda seçeneği ile misafirlerine ev rahatlığı sağlıyor. Ayrıca Lujo, misafirlerini Şef Mustafa Gündüz ve yenilikçi ekibi ile 7 farklı à la carte restoranında gurme yolculuğuna çıkarıyor.