FAQ: Starlight Resort Hotel Nerede?

Starlight Resort Hotel kimin?

Geceye Starlight Resort Otel sahibi işadamı Ünal Akpınar ile otel yöneticileri de katıldı. İşadamı Ünal Akpınar, “50 yıllık bir meslek geçmişim var. Bunun 20 yılını turizme harcadım. Ekibimizle epeyce bir zamandır tecrübe kazandık.

Starlight Resort Hotel kaç yıldızlı?

Starlight Resort hakkında Starlight Convention Center & SPA Oteli Kızılağaç’da bulunan ve misafirlerine 5 yıldızlı konfor sunan bir spa ve sahil otelidir.

Starlight Resort Hotel kaç oda?

Akdeniz’in gözde tatil beldesi olan Side, Kızılağaç mevkiinde, denize sıfır konumda, 310.000 m² özel peyzaj alanı üzerine kurulu tesiste, farklı konaklama ünitelerinden oluşan 811 oda, 540 m uzunluğunda plaj, aquapark (6 adet çocuklar, 5 adet yetişkinler için kaydırak), 3 adet kapalı, 9 adet açık yüzme havuzu ve çocuk

Ünal Akpınar sahibi kimdir?

ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi gelişimini, kamu ve özel sektörde müteahhitliğini üstlenip tamamlanan yapım ve tasarım işlerinde uzun bir tecrübe birikimi olan, kurucusu Ünal Akpınar ‘ın (İTÜ Mühendislik Fakültesi, Yüksek Mühendis ve Mimar) üstün yöneticilik tecrübesine borçludur.

Starlight Resort Hotel ne zaman açıldı?

2008 yılında yapılan Starlight Resort Hotel Antalya, Side bölgesinde bulunmaktadır.

Kızılağaç Turizm Merkezi nedir?

Antalya’nın Manavgat İlçesinde yer alan Kızılağaç Turizm Merkezi, otelleri ile göz doldururken otel dışı görüntüleri ile de sınıfta kalıyor. Geceleri merkezin birçok noktasında aydınlatmaların çalışmaması ile ulaşım sıkıntısı da turistlerin otel dışına çıkıp gezmelerini ve alışveriş yapmalarını engelliyor.

You might be interested:  Four Seasons Hotel Istanbul Kimin?

Ünal Akpınar kimdir nerelidir?

Ünal Akpınar 21.08.1937’de Samsun’da doğuyor. Ortaokulu ve liseyi İstanbul’daki Kadiköy Yel Değirmeni ve Haydarpaşa Lisesinde okuyor. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nü bitirmeden önce Askerliğini yedek subay köy öğretmeni olarak yapıyor.

Birol Akpınar Kimdir?

İnşaat Yüksek Mühendisi olan Birol Akpınar, 1967 yılında doğdu. 1990-2000 yıllarında Ünal Akpınar İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi’nde çeşitli görevler üstlenen Akpınar, 2001 yılından itibaren başladığı Genel Müdür görevini halen sürdürmektedir.