Hızlı Cevap: Bosphorus Sorgun Hotel Nerede?

Bosphorus Sorgun Hotel sahibi kimdir?

Yatırımcı Etit Demiroğlu A.Ş ve DNA Mimarlığın başarılı işbirliği ile ortaya çıkan Bosphorus Otel sade ama keyifli ayrıntılarıyla son derece başarılı bir proje olarak ortaya çıkıyor.

Bosphorus Sorgun Hotel kaç yıldızlı?

Yeniden sizi ve sevdiklerinizi ağırlamaktan onur duyarız. Saygılarımızla, Bosphorus Sorgun Otel Yönetimi. Tek kelimeyle 5 yıldızlı otelden ne bekliyorsanız hepsini karşılar temiz ve hijyenik yemekler şahane odalar müthiş ve biz normal oda kiralamıştık bize kral dairesi verdiler Bunun için ayrıca teşekkür ederiz.

Bosphorus Sorgun kaç odalı?

Tesisin 455 odası bulunuyor.

Bosphorus Sorgun kapatıldı mı?

Manavgat’taki Bosphorus Sorgun Hotel kapatıldı, sertifikası iptal edildi.

Bosphorus Hotel Manavgat kimin?

İşveren: Etit Emiroğlu A.Ş.

Sorgun un denizi nasıl?

Sorgun Plajı Berrak denilebilecek kadar temiz bir suya sahiptir. Diğer plajların aksine Sorgun Plajı’nın kumsalı kum ve çakıl ile kaplıdır. Temiz olarak değerlendirilse de gelen kişilerce yalın ayak gezilmemesi gerekmektedir. Plajda standart olarak kişisel ihtiyaçların karşılandığı küçük bir alan da hizmet vermektedir.

Antalya Sorgun nereye bağlı?

Sorgun Titreyengöl 36.754055 enlem ve 31.453321 boylamda yer almaktadır. Manavgat ilçesine bağlıdır. Sorgun Titreyengöl haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Sorgun Titreyengöl posta kodu 07600.