Hızlı Cevap: Hotel California Hangi Yıl?

Hotel California ne zaman çıktı?

1969 yazında hikayenin kahramanı olan adam uzun bir seyahate çıkar. Ve yolu California ‘dan geçerken dinlenmek için Hotel California ‘yı bulur. Ufak sevimli bir oteldir. Birlikte gezmeye başlarlar, çok fazla zaman geçmeden birbirlerine aşık olurlar ve tatili Hotel California ‘da birlikte geçirmeye karar verirler.

Hotel California hangi filmde?

Hotel California (şarkı), Eagles’ın 1977’de tekli olarak çıkan şarkıları. Aynı zamanda yukarıdaki albümün ilk şarkısı. Hotel California ( film ), Geo Santini’nin yönettiği 2008 tarihli suç filmi.

Hotel California şarkısını kim söylüyor?

Tüm zamanların en iyi şarkıları arasında gösterilen kült ve hitliğin tanımını yeniden yapan The Eagles grubunun efsane şarkısı Hotel California ‘yı bilmeyenimiz yoktur. Bestesinde Don Felder, Don Henley ve Glenn Frey imzası bulunan şarkının üzerinden on yıllar geçse de hala özelliğini koruyor.

Jeanny neden yasaklandı?

İnsanı derinden etkileyip tüylerini diken diken eden soundu ve Falco’nun içten söyleyişi.. Ve gerçek bir hikaye üzerine yazılmış olan sözleri 41 kişinin intihar etmesine sebep olduğundan Papa II. Jean Paul tarafından yasaklanmıştır.