Hızlı Cevap: The Land Of Legends Hotel Nerede?

The Land Of Legends giriş ücretine neler dahil?

The Land of Legends Theme Park & Aquapark Giriş Ücreti 2021

  • Yetişkin (12+): 365 TL (hafta sonu 328,50 TL)
  • Çocuk (4-11 yaş): 292 TL (hafta sonu 262,80 TL)
  • 0 – 3 yaş ücretsiz.

The Land Of Legends nerede hangi şehirde?

The Land Of Legends Kindom Hotel, Antalya ili Serik ilçe sınırları içerisinde Belek mevkisindedir.

The Land Of Legends Hotel kimin?

türkiye’nin disneyland’ı olarak tasarlanan ve antalya-belek’te rixos grubu tarafından inşa edilen lüks otel ve tema parkı. 1 temmuz’da resmi açılışı yapılıyormuş ve dünyanın en ünlü sirki cirque du soleil’in başarısının arkasındaki franco dragone’nin eseriymiş.

Land of Legends neler var?

Kesintisiz adrenalin ve yüksek heyecanın sizi beklediği Tema Park’ta; 62 metre yüksekliğindeki Hyper Coaster ile gökyüzüne dokunabilir, Typhoon Coaster ile 43 metre yüksekliğe çıktıktan sonra suyla buluşacağınız bir macera yaşayabilirsiniz. 40’ı aşkın su kaydırağı ve 20’yi aşkın eğlence ünitesi ile Tema Park’ta

The Land Of Legends ne demek?

The Lands of Legends Tema Parkı Neler Vaat Ediyor? İngilizce bir isim olan The Lands of Legends, Türkçede “ Efsaneler Ülkesi” ya da “Efsaneler Diyarı” anlamına geliyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Sirius Deluxe Hotel Nerede?

Land of Legends deniz var mi?

Land of Legends sahil oteli değil. Bu nedenle denize girmek isteyen otel müşterilerini ücretli olarak Rixos Belek’e yönlendiriyorlar. Otel müşterileri için şezlong ve şemsiye her daim bulunabiliyor.

The Land Of Legends nerede hangi ülkede?

The Land of Legends Kingdom Hotel, Belek, Antalya (bölge), Türkiye.

The Land Of Legends su gösterisi saat kaçta?

Pazartesi günleri hariç her gün saat 20.30’da Boat Parade Show ücretsiz izleyebilirsiniz.

The Land Of Legends hangi ilde?

Antalya’da kurulan ve “Türkiye’nin Disneylandı” olacağı belirtilen “The Land of Legends ” isimli tema parkı tamamlanmak üzere.

Land of Legends kaç metrekare?

Temmuz 2016’da, Türkiye’nin en sıradışı otel ve eğlence parkı olan Land of Legends Tema Parkı, Belek’te açıldı. Burası 63 bin hektarlık bir eğlence parkı ve 17.000 metrekarelik bir alana sahip çocuklar için tasarlanmış bir otel.

The Land Of Legends kaç m2?

Antalya’nın gözde konumlarından Belek’te yer alan The Land of Legends Theme Park, sahip olduğu 626.000 m2 ‘lik alanda, otel bloğu, 205 mağazadan oluşan bir alışveriş merkezi, su parkı ve kara parkı olarak konuklarına hizmet etmektedir.

Fettah Tamince aslen nereli?

The Land of Legends Cup, Dört takımdan oluşan Match PR tarafından organize edilen özel bir futbol turnuvasıdır. Maçlar İstanbul’daki Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ve Vodafone Park’ta oynandı. Final maçında Sivasspor’u 1-0 yenen Fenerbahçe turnuvanın galibi oldu.

Land of Legends ne zaman açıldı?

Franco Dragone, eğlence dünyasının ihtişamını Land of Legends Theme Park ile Türkiye’ye taşıyor. The Land of Legends Theme Park, Türk turizminin başkenti Antalya’nın Belek beldesinde 1 Temmuz 2016 tarihi itibariyle misafirlerini bekliyor.

You might be interested:  FAQ: Four Seasons Bosphorus Hotel Nerede?

Legendary card ne demek?

Legendary Card alındığı günden itibaren 365 gün boyunca Tema Park’ın açık olduğu süre içerisinde sınırsız giriş hakkı sağlar. Legendary Card ile her park girişi sırasında park kullanımı için zorunlu olan bilekliğin gişelerden temin edilmesi gerekmektedir.