Kızılcahamam Çam Hotel Kimin?

Kızılcahamam Çam Otel sahibi kim?

Çamlıdere’li iş adamı Çam Otel sahibi, eski Yenimahalle Belediye Başkanlarından Abdurrahman Oğultürk’ün kardeşi Ali İhsan Oğultürk hayatını kaybetti.

Kızılcahamam Çam Otel ne zaman açıldı?

Oğultürk Grup bünyesinde 2014 aralık da hizmete kapılarını açan Çam Thermal Resort & Spa Convention Center, İç Anadolu bölgesinin tek tatil tesisidir.

Çam Otel kaç yılında kuruldu?

Çam Hotel, Kızılcahamam’ın kökleri ile birlikte şekillenen ve gelişen yapısı ile yarım asrı aşkın süredir hizmet veriyor. 1957 yılında yapılan Soğuksu Milli Parkı içerisinde hizmet vermeye başlayan Çam Hotel, hizmet verdiği süre boyunca kendini her zaman yenileyen hizmetleri ve konseptleri ile dikkat çekiyor.

Çam otelde alkol var mı?

Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Açık Büfe olarak sunulmaktadır. Akşam yemeğinde sadece su ücretsizdir. Tesiste alkollü içecek servisi bulunmamaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Çam Otel kadın erkek ayrı mı?

4.500 metrekarelik alanda hizmet veren SPA merkezinde; bay / bayan ayrı fitness merkezi, bay / bayan ayrı sauna, bay / bayan ayrı Türk hamamı, bay / bayan ayrı buhar odası, bay / bayan ayrı tuz odası, bay / bayan ayrı kuaför, bay / bayan ayrı şok duşları, 12 adet masaj odası, 12 adet jakuzili ve havuzlu özel termal

Çam Otel kaç odalı?

Otelin kapasitesi Bu otel 256 odalıdır.