Okuyucular soruyor: Angel Hotel Marmaris Kimin?

Angels Marmaris Hotel sahibi kim?

Satışı yapılan otelin işletmesini şu sıralar Tuğra Makine ve Jeoloji isminde bir firmanın yaptığı, söz konusu firmanın sahibinin Durali Akpınar olduğu ortaya çıktı.

Angels Peninsula kim aldı?

Paramount’a ‘çökülmesi’ akıllara gasp edilen Koza İpek Grubu’na ait Angel’s Peninsula Otel’i getirdi. İpek Medya Grubu’na TOMA’larla baskın yapıldığında takvim yaprakları 28 Ekim 2015’i gösteriyordu.

Angels Marmaris otel kaç odalı?

Ege sahillerinden biri olan Burunucu sahilinde 80.000 m² alan üzerine inşa edilmiştir. Otel, her biri birbirinden farklı özelliklere sahip suitler ve villalar dahil toplam 182 odadan oluşmaktadır.

Angels Marmaris kaç dönüm?

Kendine ait korunaklı kumlu koyda, bayanlara özel 17.000 m2 alanı ile ormanın tam ortasında bulunan, balayı çiftleri için ideal ultra lüks otel.

Türkiye’de 6 yıldızlı otel var mı?

Türkiye ‘de resmi yönetmelikte 7 yıldız konusunda herhangi bir ibare bulunmuyor. Bu nedenle de herhangi bir otele resmi olarak 7 yıldızlı otel diyemeyiz ama Shangri-La Bosphorous ilk açıldığında basın tarafından Türkiye ‘nin ilk 7 yıldızlı oteli olarak anılıyordu.

Angel Peninsula sahibi kim?

Koza Grubu’nun sahibi işadamı Akın İpek’e 15 milyon dolara satılan otel, 2009 yılında inşaatı tamamlanarak Angel’s Peninsula adı altında hizmete girdi. 2016 eylül ayında FETÖ/PDY’nin kasası olduğu iddiası ile Koza – İpek Grubu ile birlikte otele de el konularak kayyuma devredildi.

Angels Marmaris alkollü mü?

Angels Marmaris Hotel Konaklama Özellikleri Tesiste alkollü içecek servisi ve satışı bulunmamaktadır. Angels Marmaris Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 3 km uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendine ait iskelesi vardır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır.

You might be interested:  FAQ: Adults Only Hotel Ne Demek?

Angels Marmaris hangi havaalanı?

Angels Peninsula Otel Transferi. Dalaman Havalimanı Marmaris Turgutköy Angels peninsula otel arası 121 km olup Dalaman Havaalanı Marmaris Turgutlköy Angels Peninsula Otel Taksi Transferini 1 saat 51 dk sürmektedir.