Okuyucular soruyor: Aqua Fantasy Hotel Nerede?

Aqua Fantasy Hotel sahibi kim?

> Mustafa Sezer KUŞADASI- Ankara’da Büyük Kolej’in de sahibi Rumi Doğay tarafından 2000 yılında kurulan Aqua Fantasy Otel, turizm potansiyelini her geçen gün büyütüyor.

Aqua Fantasy kaç TL?

PROMOSYONLAR / Hakkımızda – Aqua Fantasy. 15:00 sonrası tüm girişler 130 TL. olarak uygulanmaktadır. 55 yaş üstü herkes için giriş ücreti 130 TL.olarak uygulanmaktadır.

Aqua Fantasy açık mı?

sabah 10:00 ile akşam 18:00 arası hizmet veriyor.

Aqua Fantasy kaç odalı?

Tesis Güvenli Turizm Sertifikası’na Sahip Selçuk İzmir’de yer alan Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa ailenizle keyifli bir tatil geçirme olanağı sunuyor. 824 odasıyla hizmet veren otelde Double Room, Family Room, Family Suit, Superior Room, Deluxe Room ve Superior Family Suit oda seçenekleri bulunuyor.

Adaland ne zaman kuruldu?

AYDIN’IN Kuşadası İlçesi’nde 1999’da hizmete açılan Adaland Aquapark’ın yeni yatırımı Sea Park (deniz parkı) okyanusu ayağınıza getiriyor.

Aqua Fantasy Genel müdür?

Haluk Alay – General manager – aqua fantasy hotels & spa | LinkedIn.

Kuşadası Aquapark kişi başı ne kadar?

Kuşadası Adaland Aquapark 2021 fiyatları yerli misafirlere aşağıdaki gibi uygulanıyor: Çocuk (4-9 yaş): 125 TL. Yetişkin giriş ücreti: 150 TL.

Aquapark kaç yaş sınırı?

2-16 yaş altı çocuklar ebeveynsiz tesise giremezler. 3-Kaydıraklarda yaş ve boy sınırlandırması olup, görevliler tarafından ikazı yapılacaktır. 4-Sağlık problemleri olanların (hamileler dahil) kaydırakları kullanması sakıncalıdır. 5- Yüzme bilmeyenlerin, havuz ve kaydırakları kullanması yasaktır.

You might be interested:  Soru: Bodrum Paramount Hotel Nerede?

Aquapark aile girişi uygulaması nedir?

Aquapark girişlerimizde Aile uygulaması yapılmaktadır. İçeriye yiyecek-içecek ile girmek yasaktır. Tesis içerisinde nakit para kullanılmamaktadır, girişlerde depozito karşılığı aldığınız Adaland kartına para yüklemeniz gerekmektedir. Depozito ücreti, kartı iade etmeniz koşulunda çıkışta size geri verilecektir.

Aqua ne zaman kapanıyor?

Haftanın yedi günü hizmet veren Aqua Florya, sabah saat 10:00’da açılıyor. Bu saatten itibaren ister alışveriş yapabilir, ister eğlence alanlarında vakit geçirebilirsiniz. Aqua Florya Saat Kaçta Kapanıyor? 10:00’da ziyaretçilerini kapılarını açan Aqua Florya, 22:00’a kadar ise hizmet sağlıyor.

Didim Aquapark ne zaman açılıyor?

Aquapark, sabah saat 10.00’dan akşam saat 18:00’a kadar hizmet veriyor.

Aqua Fantasy kaç yıldızlı?

AQUA FANTASY AQUAPARK HOTEL &SPA | Aydın Kuşadasi | En Uygun 5 YILDIZ OTEL.

Aqua Fantasy kaç kişilik?

Türkiye’nin bir numaralı su parkı Aqua Fantasy, günlük 5000 kişilik kapasitesi ile ABD’nin ünlü NBGS firması tarafından projelendirilmiş ve inşa edilmiş, 2000 yılının Haziran ayına kadar sürdürülen yoğun ve titiz çalışmaların ardından, içinde korsan gemisi, denizaltı ve birçok su oyuncağının bulunduğu büyük bir çocuk

Aqua Fantasy e nasıl gidilir?

Su parkımıza gelmek için servis hizmetimiz bulunmamaktadır. Su parkımızın yakınında bulunan şehir merkezlerinden (Selçuk- Kuşadası) hareket eden minibüsler ya da kendi araçlarınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.