Okuyucular soruyor: Arts Hotel Bodrum Sahibi Kim?

Arts Hotel sahibi kim?

Estetik iç tasarımlarıyla, kişiye özel kusursuz müşteri hizmetleri sunan Arts Hotel, uluslararası işlerinizde size son derece kolaylık sağlıyor. Arts Hotel İstanbul, Sinan Kafadar’ın sahibi olduğu Metex Design Group tarafından “zamansız” olarak tasarlandı.

Be Hotel Bodrum kimin?

İddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel ” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi. Otelin yeni sahibi ise, Şaban Kayıkçı isimli bir işadamı…

Arts Hotel Bodrum kaç odalı?

Bu otel 38 odalıdır.

Be Premium Bodrum kaç odalı?

Bu otel 311 odalıdır.

LUJO Bodrum kimin?

Türkiye’de ardı ardına açılan lüks otel zincirlerine bir yenisi daha ekleniyor. Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek.

Sezgin Baran Korkmaz hangi otelin sahibi?

Paramount Otel ‘in ardındaki sır: Sezgin Baran Korkmaz, oteli kanuna aykırı şekilde bir sigorta şirketi aracılığıyla aldı, şirket otel üzerinden kâr ettirildi ve devredildiğinde bakanlık izni alınmadı

Be Premium kimin?

Paramount Otel’in yeni işletmecisi hakkında en doğru bilgiyi vermek için uzun zamandır araştırma yapıyordum. 2 Mart 2021 itibariyle Be Premium Otel’i işleten şirket. Free Petrol Ürünleri. Bu şirketi hiç duymadınız ama sahibini tanıyorsunuz. Kazım Albayrak.

Paramount Hotel kaç odalı?

Bu otel 146 odalıdır.

Türkiye’nin en pahalı oteli hangisi?

Araştırmaya göre Kapadokya Uçhisar’daki Museum Hotel Uçhisar 10 bin 525 TL’lik günlük oda fiyatıyla Türkiye ‘ nin en pahalı oteli durumunda. 5 bin 999 TL’lik oda fiyatıyla Marmaris’teki D Maris Bay ikinci sırada bulunurken Bodrum’daki Forever Club ise 5 bin 987 TL’lik fiyatıyla üçüncü sırada yer aldı.