Okuyucular soruyor: Bellis Deluxe Hotel Sahibi Kim?

Bellis Deluxe Hotel kaç kişilik?

Toplamda 554 odamızda 1000’in üzerinde misafir ağırlamaya hazırız. Gerek ana büfe restoranımızda gerekse şık a la carte restoranlarımızda sunulan ürünlerin yüksek kalitesine ve zengin yemek seçeneklerine özen gösterdik.

Cemil Uğurlu kimdir?

1989 yılında Belek’in Turizm Alan olarak ilanı ile tahsis alan ilk yatırımcılar ile birlikte Çalışkan Kardeşler Tur. Ayrıca Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği üyesi olup, çeşitli dönemler başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde de bulunmuştur. Cemil UĞURLU evli ve 4 çocuk babasıdır.

Blokajı tesis ne demek?

Blokajı tesise ait oda; tesise giriş yaptığınızda giriş günü otelin müsaitliğine göre müsait olan oda tipi. Otelin kendi belirlediği oda demek.

Uğural kimin?

Şirketimiz 1998 yılında Çalışkan Kardeşler Şİrketler Grubu ve Özkardeşler Şirketler Grubunun iştiraki ile inşaat, petrol, turizm sektörlerinde faaliyet göztermek amacıyla kurulmuştur.

Oda blokajı nedir Turizm?

Oda bloke etme ( blokaj ): Gelecek oda için odayı ayırma işlemidir. Odayı bloke ederseniz, oda boş olsa dahi misafirin konaklama tarihinde başka bir konaklamaya veremezsiniz.

Roh oda ne demek?

Roh odalar,giriş esnasında müsaitliği uygun olan standart odalardır.

Otellerde blokaj ne demek?

Oda Bloke işlemi ( blokaj ) bir odayı sizin belirlediğiniz tarihlerde rezervasyona kapatma işlemidir. Bu işlemi ileri tarihli bir misafiriniz için bloke edebilirsiniz.