Okuyucular soruyor: Club Hotel Phaselis Rose Sahibi Kim?

Selçuk Ecza Deposu sahibi kim?

SELÇUK Ecza Deposu ‘nun kurucusu ve Türkiye’nin en zengin 40 işadamından biri olan 84 yaşındaki Ahmet Keleşoğlu, 1 milyar dolarlık değeri olan şirketinin vakıfla yönetilmesi için çalışmalara başladı.

Dr Ahmet Keleşoğlu kimdir?

21 Kasım 1924 tarihinde Karaman’ın Ermenek ilçesinde doğan Ahmet Keleşoğlu, 1949 yılında Nezahat Karpuzcu ile hayatını birleştirmiştir. Keleşoğlu, 1950’li yıllarda ticaret hayatına atılmış ve 1958 yılında Konya’da Selçuk Ecza Deposu’nu kurmuştur.

Selçuk Ecza Deposu nereli?

1924 Konya Ermenek doğumlu olan Ahmet Keleşoğlu, küçük yaşta manifaturacılıkla iş hayatına atıldı. 1958’de eczacı olan kayınbiraderiyle Konya’da bir ilaç dağıtım firması kuran Keleşoğlu, Konya’nın Anadolu Selçuklu geçmişi nedeniyle adını Selçuk Ecza Deposu koydu.

Ahmet Keleşoğlu eşi kimdir?

1949 yılında Ermenek eşrafından Mustafa KARPUZCU’nun kızı Nezahat Hanım ile hayatını birleştirdi.

Selçuk Ecza Deposu ne zaman kuruldu?

Selçuk Ecza Deposu Ticaret ve Sanayi A.Ş. Şirket farmasötik ürünlerin yanı sıra kozmetik, kişisel bakım, bebek maması, vitaminler, tıbbi ve benzeri ürünlerin dağıtımını yapmaktadır.

Hedef Ecza Deposu sahibi kim?

Ethem Sancak; 1987 yılında Es Ecza Deposu ‘nu, 1989’da kozmetik ve itriyat alanında eczanelere hizmet sunan Esko Itriyat’ı, 1993 yılında ise Hedef Ecza Deposu ‘nu hizmete açtı.

Ahmet Keleşoğlu mirası kime kaldı?

6 yıl önce hayatını kaybeden Selçuk Ecza Holding’in sahibi Ahmet Keleşoğlu, Türkiye’nin en zengin 100 iş insanı arasında ilk 10’daydı ve çocuğu yoktu. Keleşoğlu öldüğünde, demans hastası eşi Nezahat Keleşoğlu ve 5 kardeşinin 26 çocuğuna 5 milyar liralık miras bıraktı.

You might be interested:  Hotel Ne Demek?

Mustafa Sonay Gürgen kimdir?

1956 yılında Konya’da doğan M. Sonay Gürgen, orta ve lise öğrenimini Konya Maarif Koleji’nde tamamladıktan sonra lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, İşletme-Maliye Bölümü’nden almıştır. Çalışma hayatına 1976 yılında Selçuk Ecza Deposu A.Ş. 1982-1993 yılları arasında ise Selçuk Ecza Deposu A.Ş.

Selçuk Ecza Deposu hangi holding?

Ahmet Keleşoğlu ecza depoculuğu ve ilaç sektörü dışında, Selçuk Ecza Holding çatısı altında Mamsel İlaç A.Ş.

Ecza depolarından ilaç alınır mı?

Bu işleme olanak sağlayan söz konusu maddeler;“ Ecza deposu: 2 nci maddede belirtilen madde ve ürünlerin sadece toptan ticaretini yapmasına ve/veya şahsî tedavi amacıyla yurtdışından ilaç temin etmesine Bakanlıkça izin verilen gerçek veya tüzel kişiye ait olan işyerini,” maddesi ile ” Ecza depolarından perakende satış

Ayal hangi lise?

Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi.