Okuyucular soruyor: Dosso Dossi Hotel Sahibi Kim?

Dosso Dossi Fashion sahibi nereli?

Dosso Dossi Fashion Show (DDFS) Yönetim Kurulu Üyesi Barış Eraslan, 1983 yılında Ağrı Doğubeyazıt’ta doğdu. 1986 yılında bu yana İstanbul’da yaşamaktadır.

Hikmet Eraslan Kimdir Nereli?

Hikmet Eraslan 1971 yılında Doğubeyazıt’ta doğdu. İlkokulu burada bitirdikten sonra, orta ve lise eğitimini İstanbul’da, üniversiteyi ise turizm üzerine Londra’da tamamladı. Sanata olan ilgisi de Londra’da başladı.

Hikmet Eraslan ne iş yapıyor?

Edirne’de spor camiasının yakından tanıdığı bir isim olan Eraslan, yaklaşık 20 yıldan bu yana Dosso Dossi Fashion Show isimli organizasyonla tekstil sektörüne yön veriyor. Ağrı Doğubayazıt’lı on çocuklu varlıklı bir aileye mensup olan işadamı İngiltere ve İtalya’da eğitim gördü.

Dosso Dossi ne iş yapar?

Dosso Dossi katılımcıları için seçilmiş Antalya’nın 5* otellerinde konaklamanızın dışında hafta boyunca görkemli defileler,ünlü isimlerin sahne aldığı konserler,sürpriz çekilişler ve after partylerin olduğu alışveriş ve eğlence konseptini bir arada sunmaktadır.

Dosso Dossi ne?

Dosso Dossi Fashion Show İş ve Tatili birleştiren Dünyanın ilk ve tek Moda Organizasyonu.

Ahmet Eraslan kimdir?

39 yıldır moda sektörüne emek veren kendini çağdaş bir modacı olarak gören ünlü modacı Ahmet Eraslan, Türkiye’deki modacıların arasında en iyisinin kendisi olduğunu söylüyor. Defilelerine basını kabul etmeyen Eraslan, 39 yıldır medyatik olmamak için büyük çaba sarf ettiğini söylüyor.

Hikmet Eraslan hangi marka?

Dosso Dossi, ayakkabı, kadın, erkek ve çocuk mağazacılığının ardından 10 milyon dolar yatırımla ev tekstili mağazacılığına adım atıyor. Dosso Dossi Holding Başkanı Hikmet Eraslan, fuar işleri ve markalarını franchise şeklinde yurtdışına açacaklarını söylüyor.