Okuyucular soruyor: Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Nerede?

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel kaç odalı?

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel; eşsiz Akdeniz manzarası, ilgi çekici mimarisi ve sunduğu lüks olanaklarla misafirlerine hiç unutamayacakları bir tatil vadediyor. 541 odasıyla hizmet veren otelde standart oda, aile odası ve suit oda tiplerinin yanında villada konaklama seçeneği de bulunuyor.

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel ne zaman açıldı?

Otel Hakkında Tesis, Antalya, Lara-Kundu Köyü Mevkiinde bulunmaktadır, havaalanına 15 km, Antalya merkezine 20 km, barlar sokağına 20 km, otogara 30 km uzaklıktadır. 2003 yılında hizmete açılan Venezia Palace Deluxe Resort Hotel, 2013 yılında yenilenmiştir.

Venezia Palace sahibi kim?

Ünal Group’un sahibi Necati Ünal’a ait Venezia Palace Otel.

Gloria Golf Resort sahibi kim?

Gloria Verde, Gloria Serenity ve Gloria Golf Resorts ‘un sahibi Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın, başarısı için ‘bilgi birikimi’ dedi.

Gloria Golf Resort Belek sahibi kim?

Özaltın Holding Turizm Grubu yatırımı Gloria Hotels & Resorts’un ilk halkası olan Gloria Golf Resort ve Gloria Golf Club 1997 yılında hizmete girmiştir. 2001 yılında Gloria Verde Resort’un tamamlanmasıyla genişleyen tesisler, 2007 yılında Gloria Serenity Resort’un açılmasıyla bugünkü haline ulaşmıştır.

Selectum sahibi kim?

ATG Hotels, grup çatısı altında bulunan Selectum ve Asteria otellerinin yönetim kadrosunda yeni bir yapılanmaya gidiyor.

Kirman Hotel sahibi kim?

Burak Turizm Yatırım İşletmecilik Paz. Ve Tic. A.Ş’nin sahibi olduğu ve 5 tesisle hizmet veren Kirman Hotels, yeni tesisini açıyor.

You might be interested:  FAQ: Adults Only Hotel Ne Demek?

Özaltın Holding Sahibi Kim?

Nuri Özaltın (25 Mayıs 1939, Arhavi, Artvin – 17 Temmuz 2016, İstanbul), Özaltın Holding’in kurucusu ve onursal başkanı olan iş insanıdır.

Melis Özaltın kimdir?

Melis Özaltın Global Marka ve İletişim Elçisi ve Özaltın Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışıyor. Her iki genç yönetici de Y ve Z nesli müşterileri yakından tanıdıkları için grubu gençleştirecek adımlar atıyorlar. Teknolojiyi işlerine daha çok dahil ederek, farklı konseptler yaratılmasına zemin hazırlıyorlar.