Raffles Hotel Nerede?

Raffles otelin sahibi kim?

Raffles Hotels & Resorts; Raffles, Fairmont ve Swissôtel markalarıyla dünya çapında 98 otel ve resort işleten, dünyanın önde gelen otel şirketlerinden FRHI Holdings Ltd.e bağlıdır. Şirket aynı zamanda Fairmont ve Raffles markalı rezidanslar, mülk ve lüks özel rezidans kulüp tesisleri işletmektedir.

Raffles Hotel hangi grup?

Bugün Raffles Hotels & Resorts olarak dünyanın en büyük küresel otel şirketi olan AccorHotels Group çatısı altına girmiş olup lüks markamıza ve göze çarpan otellerimizden oluşan ünlü koleksiyona heyecan verici yeni bir bölüm eklemiş olduk.

Raffles Hotel ne zaman açıldı?

1887. Raffles Hotel Singapore açılıyor, kumsala ve Güney Çin Denizi’ne bakan eski bungalov tarzı binasında 10 oda sunuyor.

Raffles kaç oda?

22 Signature odamız, büyüleyici Boğaz manzarası ve ötesini yaşayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Raffles kimdir?

Sir Thomas Stamford Raffles (6 Temmuz 1781; Port Morant açıklarında denizde, Jamaika – 5 Temmuz 1826; Londra, İngiltere), İngiliz sömürge yöneticisi ve Singapur’un kurucusu (1819). İngiliz Doğu Hindistan Kumpanyası’nda on dört yaşında çalışmaya başlamış, kendi kendine doğa tarihi konusunda uzmanlaştı.

Fairmont hangi grup?

Simgesel lüks markası Fairmont Hotels & Resorts AccorHotels Group tarafından satın alınıyor.

Raffles düğün ne kadar?

Raffles İstanbul: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 300-400 TL.

Raffles Istanbul kaç odalı?

Özel DJ’ler tarafından tasarlanan müziği, dinamik mimarisi ile şehrin hip mekânlarından olmaya aday. Otelde bulunan 181 odanın 49’u süit. Süit odalar 416 metrekareye kadar çıkıyor. Bütün odaların giyinme odası, Boğaziçi, Adalar ve tarihi yarımadayı kuşbakışı gören teras ve banyolarında çift lavabosu mevcut.

You might be interested:  FAQ: Antalya Akra Barut Hotel Nerede?

Zorlu bayramda açık mı?

zorlu center avm bayramda açık mı Haberi Zorlu Center AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bayramın diğer günleri ise 10:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.