Sık sorulan: Adam Eve Hotel Sahibi Kim?

Royal Holiday Palace sahibi kim?

Stone Group zincirine ait Royal Wings Hotel 72.000 m2 lik alanda kurulmuş olup Nisan 2005 tarihinde hizmete açılmıştır.

Adam eve kaç kişilik?

Adam Villa En az 3 yetişkin, En fazla 3 yetişkin.

Stone Grup Ramazan Taş kimdir?

1963 doğumlu olan Luxera Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Ramazan Taş iş hayatına 1977 yılında İzmir Kemeraltı’nda işportacı olarak iş başladım. İş hayatına Stone Grup ile devam eden Ramazan Taş, 1997 yılında Çolaklı bölgesinde 167 yataklı Stone Palace ile turizm sektörüne girdi.

Royal Holiday Palace ne zaman açıldı?

Stone Group’a ait Royal Holiday Palace 53.000 m2 lik alanda kurulmuş olup Nisan 2011 tarihinde hizmete açılmıştır. Antalya şehir merkezine 17 km, Antalya Hava Limanına 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Royal Seginus Hotel ne zaman açıldı?

Stone Group zincirine ait Royal Seginus 70.000 m2 ‘lik alanda kurulmuş olup Mayıs 2017 tarihinde hizmete açılmıştır. Antalya şehir merkezine 17 km, Antalya Ulusl ararası Havalimanına 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Adam eve Nasıl Bir Otel?

güzel otel. odaları geniş, içinde jakuzili küvet var ve çok güzel. her odanın içinde ayrıca bir balkon var ve balkonda da yatak var. yemekleri gayet güzel, kullanılan malzemeler birinci sınıf ve aşçıları da iyi.

Adam eve formasyonu nedir?

* Grafikte öncelikle “V” formasyonuna benzeyen bir dip oluşur. Bu şekil “ Adam ” olarak isimlendirilir. Daha sonra çanağa benzeyen ikinci bir dip daha oluşur. Bu şekil de “ Eve ” olarak isimlendirilir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Shangri La Hotel Istanbul Kimin?

Yetişkin oteli ne demek?

Yetişkin oteli (aynı zamanda 18 otelleri şeklinde de geçer); kendileri çocuksuz seyahat ederken, başkalarına ait çoluk çocuğun gürültüsüne de maruz kalmak istemeyen, koşuşturmacadan uzak, kafa dinleyebilecekleri bir ortamda tatil yapmak isteyen yetişkinlerin zevklerine ve beklentilerine uygun şekilde tasarlanmış ve bu

Stone Group nedir?

Stone Group, 1995 yılında Ramazan Taş tarafından kurulan bugün, Antalya Belek bölgesinde 1 (Adam&Eve Hotel), Lara bölgesinde 3 (Royal Seginus Hotel, Royal Holiday Palace, Royal Wings Hotel) ve Side bölgesinde 3 (Royal Dragon Hotel, Royal Tac Mahal, Royal Alhambra Palace) olmak üzere toplamda 7 Hotel ve 4000’I aşkın

Royal Seginus nerede?

Antalya’nın tarihi ve turistik merkezlerine ve Antalya Havalimanı’na yakın konumda yer alan Royal Seginus, Antalya Havalimanı’na 15 km ve Antalya şehir merkezine 17 km mesafede uzaklıkta yer alıyor.