Sık sorulan: Çam Hotel Kimin?

Kızılcahamam Çam Otel sahibi kim?

Çamlıdere’li iş adamı Çam Otel sahibi, eski Yenimahalle Belediye Başkanlarından Abdurrahman Oğultürk’ün kardeşi Ali İhsan Oğultürk hayatını kaybetti.

Çam Otel kaç yılında kuruldu?

Çam Hotel, Kızılcahamam’ın kökleri ile birlikte şekillenen ve gelişen yapısı ile yarım asrı aşkın süredir hizmet veriyor. 1957 yılında yapılan Soğuksu Milli Parkı içerisinde hizmet vermeye başlayan Çam Hotel, hizmet verdiği süre boyunca kendini her zaman yenileyen hizmetleri ve konseptleri ile dikkat çekiyor.

Çam Otel kadın erkek ayrı mı?

4.500 metrekarelik alanda hizmet veren SPA merkezinde; bay / bayan ayrı fitness merkezi, bay / bayan ayrı sauna, bay / bayan ayrı Türk hamamı, bay / bayan ayrı buhar odası, bay / bayan ayrı tuz odası, bay / bayan ayrı kuaför, bay / bayan ayrı şok duşları, 12 adet masaj odası, 12 adet jakuzili ve havuzlu özel termal

Çam otelde alkol var mı?

Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Açık Büfe olarak sunulmaktadır. Akşam yemeğinde sadece su ücretsizdir. Tesiste alkollü içecek servisi bulunmamaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Çam Otel kaç odalı?

Otelin kapasitesi Bu otel 256 odalıdır.

Kızılcahamam Termal açık mı?

Kızılcahamam Belediyesi Yabanabat Termal tesisleri sabah saat: 08.00’de açılacak, Akşam saat: 24.00’de kapanacak, Termal Havuz Günleri ise Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi Erkeklere – Salı, Perşembe ve Pazar günü bayanlara, Cuma günü ise saat: 15.00’e kadar erkeklere 15.00’den sonra ise bayanlara açık olacaktır.