Sık sorulan: Sözbir Royal Residence Hotel Kimin?

Sözbir Otel kapandı mı?

Sözbir, Royal Residence Hotel, Üsküdar. Bu otel kapanmış!

Serdar Sözbir kim?

İstanbul Anadolu Adliyesi’nde milyarlık bedelsiz verdiği hisseler için vasi davası açan hayırsever İş insanı Serdar Sözbir, babası Nazif Sözbir ‘in İstanbul’daki ticari faaliyetlerini genç yaşlarında eline alarak ticaret hayatına atıldı. Birçok zorlukla tek başına mücadele ederek şirketinin bu günlere gelmesini sağladı.

Serhan Sözbir kimdir?

SERDAR SÖZBİR HAKKINDA… Henüz 19 yaşında akaryakıt ve inşaat sektörüne girer. 1983’de Türk Petrol’ün en genç girişimci bayii unvanını kazanır. Yine aynı yıllarda Semazen Restoran’ı kurar ve Konya’nın geleneksel lezzetleriyle yerli ve uluslararası gurme kataloglarına girer.

Kurtlar Vadisi Sözbir Otel nerede?

İşte, bu otellerden biri de Üsküdar sahilindeki Sözbir Royal Residence Hotel. Paşalimanı Caddesi üzerinde Boğaz manzaralı bir konuma sahip otel bölgedeki önde gelen tesislerden.

Kurtlar Vadisi hangi otel?

Sözbir Royal Residence Hotel, Dizilerin Gözdesi… İzlenme rekoru kıran Kurtlar Vadisi ‘yle dizi yapımcılarının en gözde çekim mekanı haline gelen Sözbir Royal Residence Hotel, her yıl 20’ye yakın diziye ev sahipliği yaparak, Hollywood film platolarını aratmıyor.

Kurtlar Vadisi hangi otelde çekildi?

Konsey sahnelerinin çekiminde Üsküdar’daki Sözbir Royal Residence Hotel kullanıldı.