Sık sorulan: Sueno Hotel Nerede?

Sueno Otel hangi şehirde?

Sueno Otelleri Fırsatları Yaz tatilini planlayacak birçok tatilcinin sorduğu sorulardan biri de Sueno otelleri nerede sorusu oluyor. Popüler oteller arasında yer alan Sueno otelleri Antalya’da yer alıyor.

Sueno Otel sahibi kim?

Sueno Oteller zincirinin sahibi Erhan Korkmaz’ın henüz 31 yaşında olan oğlu Onur Korkmaz İstanbul’da geçirdiği trafik kazası sonucunda yaşamını yitirdi.

Sueno Deluxe Belek kaç yıldız?

Sueno oteller zincirinin en genç üyesi olan Sueno Hotel Deluxe Belek 7 yıldızlı tatil konforunu misafirlerine sunmaya devam ediyor.

Sueno Deluxe Belek kaç yılında yapıldı?

Antalya’nın Belek Mevkii’nde yer alan Sueno Hotels Deluxe Belek 1 410.000 m2 alana 2015 yılında inşa edilmiştir. Antalya Havalimanı’na 30 km, Antalya’ya 40 km, Kadriye Köyü’ne 3 km, Belek ‘e 5 km uzaklıktadır.

Sueno Otel kaç odalı?

Sueno Hotels Deluxe Belek, Belek-Serik mevkiinde 1.410.000 m² alana kurulmuş olup 426 odası bulunmaktadır. Antalya Havaalanı’na 30 km, Belek merkeze 5 km, Antalya merkeze 40 km ve denize sıfır mesafededir. Odalarda Klima Merkezi olarak / 01.04.-31.10 soğutma / 01.11.-31.03. ısıtma şeklinde çalışmaktadır.

Sueno Side kaç yıldızlı?

Sueno Beach Side ex Silence Park Oteli Sorgun’da bulunan ve 5 yıldızlı hizmet sunan sahil otelidir.

Sueno sahibi Sedat Peker mi?

sahibi sedat peker ‘dir.

You might be interested:  FAQ: Belconti Resort Hotel Sahibi Kim?

Onur Korkmaz nereli?

ORMESHA: Antalya Manavgat’ta yer alan ve Türk turizminin lokomotif yapılarından birisi olan Sueno Otel işletmecisi, Ordu Mesudiye Sarıyayla Köyü doğumlu İş İnsanı Erhan Korkmaz ‘ın oğlu Onur Korkmaz, geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti…

Sueno Deluxe Belek kaç metrekare?

Oda Özellikleri Açıklama: Deluxe Suit Odalar, Golf / kara manzaralı ya da deniz manzaralı olarak ikiye ayrılmakta olup 70 m2 büyüklüğündedir. Deluxe Suit Odalarımız, bir adet oturma odası ve bir adet yatak odası olmak üzere toplam iki odadan oluşmaktadır.

Sueno Hotels Deluxe Belek kaç odası var?

1.410.000 m² büyüklükteki arazinin, sahile sıfır kısmında ve tek bir ana binadan oluşmakta olup, aynı zamanda 2 profesyonel golf sahasının kıyısında yer almaktadır. Özenle döşenmiş ve toplam 6 kata yayılmış 426 odasının %85’i deniz manzarasına sahip olup, kalan kısımlar kara ve golf sahası manzaralıdır.

Antalya 7 yıldızlı otel hangisi?

Ülkemizin en iyi 7 yıldızlı otelleri listemizin ilki Antalya bölgesinde yer alan Xanadu Resort Hoteldir. İlk 7 yıldızlı otellerden biridir.

Sueno Golf Belek kaç dönüm?

SUENO HOTELS GOLF BELEK Hakkında Genel Bilgiler Otel Belek turizm merkezinde bulunmaktadır. Denize 400 metre mesafede, 1472 dönüm arazi üzerinde kurulu, PGA DC tarafından dizayn edilmiş 2 adet 18 çukur Şampiyona Golf Sahası ve golf sahalarının ortasında 174 odalı bir kompleksten oluşmaktadır.

Sueno Side kaç dönüm?

Side Sorgun Ayıgürü Mevkii’nde 130.000 m2 alan üzerine kurulu olan tesisin 760 odası bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı Sueno Belek arası kaç km?

Antalya Havalimanından Belek Sueno Hotels Deluxe ‘e Nasıl Gidilir? Belek Transfer Sueno Hotels Deluxe Belek Arası 31 km, Ulaşım Süresi Trafiğe Bağlı Olarak 30 – 40 Dk Arasında Gidilir.