Soru: Adenya Resort Hotel Nerede?

Adenya Hotel hangi sehirde?

Alanya’da bulunan Adenya Otel ‘de konaklayan misafirler Antalya şehir merkezine veya çevre ilçelere günübirlik geziler düzenleyerek bölgedeki tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir ve bir deniz tatilinden beklenenden daha fazlası ile tatillerini renklendirebilirler.

Adenya Resort nerede?

Adenya Hotel Resort Antalya, Alanya bölgesinde bulunmaktadır.

Adenya Hotel kaç odalı?

Toplam 289 oda bulunan hotelimiz de; Standart oda, Aile odası, Delux oda, Royal oda, Select Oda, Engelli Oda, King suit, Superior suit, Serenity Oda olmak üzere toplam 11 farklı oda çeşidimiz olup, odalarımızın tamamı sizlerin rahatı için gerekli konfor ve lükse sahiptir.

Adenya Hotel hangi havaalanina yakin?

Ulaşım. Tesisimiz Alanya’nın Türkler beldesine bağlı olup Alanya merkeze 22 km, Antalya merkeze ise 115 km, Antalya havalimanına 105 km, Gazipaşa havalimanına 60 km. uzaklıktadır.

Adenya Hotel ne zaman açıldı?

Alanya ‘da 2012 yılında faaliyete başlayan Adenya otel geçen 6 yıllık zaman diliminde bölgenin gözde otelleri arasında yerini aldı. Adenya Resort Hotel and Spa Genel Müdürü Belma Akın, Türkiye’de ”Helal Turizm” belgesini alan ilk otel olduklarını ve öncülük ettiklerini belirterek yurarı söyledi: “Helal otel kavramı

Algora Halal Hotel kaç yıldız?

2020 yılında hizmete başlayan5 yıldızlı Algora Halal Hotel, alkolsüz herşey dahil konseptine sahip bir aile otelidir. Misafirilerinin rahatlığını ön planda tutan tasarıma sahip, farklı boyutlarda 166 lüks oda ve suit odaları bulunmaktadır.

You might be interested:  FAQ: Adam Eve Hotel Nerede?

Adenya Hotel Antalya havaalanı kaç km?

Adenya Hotel Resort Antalya Havalimanı ‘na 105.412 km mesafe olup, transfer süresi normal hava şartlarında yolculuğumuz ortalama 1 saat 26 dakika sürmektedir.

Modern saraylar kaç yıldızlı?

Modern Saraylar oteli bu isteğinizi fazlasıyla karşılıyor. 5 yıldızlı otel konseptiyle ” Modern Bir Sarayda” eğlence,huzurlu ve İslami!

The Oba Hotel Bodrum kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum ‘da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ‘da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel