Soru: Green Nature Diamond Hotel Nerede?

Green Nature Diamond kaç yıldız?

2018 mükemmellik sertifikalı Green Nature Diamond; 5 yıldızlı konaklama olanakları, denize sıfır konumu ve muhteşem manzarasıyla hizmet veriyor. 639 tane sigara içilmeyen odaya sahip otelin odalarında ise Ege Denizi manzaralı balkon, konforlu yataklar, şık bir Ege dekorasyonu, oturma alanları, büyük ekran televizyon ve

Green Nature Diamond Otel kimin?

Sedat KAMIŞ – İŞLETME SAHİBİ – GREEN NATURE HOTELS | LinkedIn.

Marmaris Green Nature Diamond nerede?

Green Nature Diamond Marmaris, Siteler bölgesinde bulunmaktadır. 40000 m2 alanda kurulmuş olan Green Nature Diamond otel herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Green Nature Diamond denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır.

Green Nature Diamond kaç odalı?

Bu otel 639 odalıdır.

Green Diamond nedir?

Green Diamond Projesi’nde binalar tamamen deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Yönetmeliğin tüm gereklilikleri yerine getirilmektedir. Alanın tümünde, her bir blokun altında jeofiziksel etütler ile rezistivite (direnirlik) ölçümleri ve sismik kırılma ölçümleri yapılmaktadır.

Ismet kamış kimdir?

Çorumlu olan iş insanı İsmet Kamış, 1962 yılında inşaatlarda amelelikle başlayan, bir yıl amelelik yaptıktan sonra rahmetli abisiyle sıva ve mozaik işleri yapmaya başlamış. Sonra da taşeronluk ardından da Müteahhitliğe uzanan bir yaşam. Turizmle tanışması da inşaatçılığa devam ederken olmuş.

Green Nature Marmaris kaç odalı?

2 Yatak odası olarak tasarlanmıştır. Yatak odalarında büyük çift kişilik veya iki ayrı tek kişilik yatak ve istenildiğinde yatak olabilen sofa mevcuttur.