Soru: Hotel Transylvania 2 Ne Zaman Vizyonda?

Otel Transilvanya 3 ne zaman başlayacak?

21 Eylül 2018 tarihinde gelecek olan 3. filmin konusu ve seslendirme kadrosu henüz belirsizliğini koruyor, ancak orijinal seslendirme ekibinin 3. yapımda da yer alması bekleniyor. Ancak serinin ilk iki filminin yönetmen koltuğunda oturan Genndy Tartakovsky’nin 3. filme dahil olmayacağına dair iddialar da mevcut.

Otel Transilvanya 4 ne zaman vizyona girecek?

Otel Transilvanya ‘nın işletmecisi Drakula, yarı insan yarı vampir torunu Dennis ‘in hiçbir vampir özelliği göstermediğini fark eder. Bunun üzerine Drakula, arkadaşlarını da yanına alarak torununu bir “canavar eğitim kampı”na sokar.

Otel Transılvanya 3 çıkacak mı?

Yeni macera, yeni canavarlar, yeni fragman Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili fragmanını kaçırmayın 13 Temmuz’da sinemalarda.

Hotel Transylvania 4 Türkiyede ne zaman çıkacak?

02.06.2021 Filmin Türkçe adı Hotel Transylvania 4 olarak belli oldu. 28.04.2020 Vizyon tarihi 06.08.2021 olarak değişti.

Hotel Transylvania Türkiye’de ne zaman çıkacak?

Romanya’nın kuzeybatı bölümünü kaplayan tüm bölge ise Avrupalılar tarafından Transilvanya olarak biliniyor. Cadılara ait birçok ürkünç hikaye ile anılan bu bölgenin asıl adı Erdel. Çok fazla efsanevi vampir hikayesine konu olmuş Transilvanya bölgesinin kalbinde Braşov kenti bulunuyor.

Vampir diye birşey var mı?

Araştırmacılar, günümüzde yalnızca Amerika’da bile 5000 tane vampirin yaşadığını tespit etmiş. İnanması zor olsa da gerçekten insan kanı içen bu kişiler, kendilerini kan içmeye mecbur halde bırakan bir sağlık sorunları olduğunu düşünüyorlar. Hatta bu kişilerin bir araya geldiği bir topluluk bile var: Sanguinarius.

You might be interested:  FAQ: Hotel Transylvania 3 Ne Zaman Çıkacak?

Transılvanya nerede?

Romanya’nın kuzeybatı bölümünü kaplayan, güney bölgesinde “ Transilvanya Alpleri” olarak da bilinen Karpat Dağları’nın bulunduğu alanı kapsayan Transilvanya ‘nın asıl adı Macarca kökenli olan Erdel’dir.