Soru: Orange County Resort Hotel Nerede?

Orange County otelin sahibi kim?

Orange County ‘nin sahibi 32 yıllık turizmci Ömer Turgay Torosluoğlu Para’ya açıklamalarda bulundu. Orange County zinciri ile Türkiye’ye 4 milyon turist getirip, 4 milyar dolar ciro yapan Ömer Turgay Torosluoğlu şimdilerde Orange County zincirine üçüncü hatta dördüncü oteli eklemek için görüşmeler yapıyor.

Orange County Kemer kaç kişilik?

Yandan Deniz Manzaralı Standart Oda En az 2 yetişkin, En fazla 3 yetişkin + 1 çocuk veya 2 yetişkin + 3 çocuk.

Orange County Kemer ne zaman açıldı?

Otel Özellikleri Orange County Resort Kemer, Antalya, Kemer ‘de bulunmaktadır. Tesis, havaalanına 60 km, şehir merkezine 45 km, Kemer merkezine 300 m uzaklıktadır. 2005 yılında hizmete açılan Orange County Resort Kemer, her yıl yenilenmektedir.

Orange County Alanya kaç metrekare?

Alanya ‘ya 24 km.,havaalanına 100 km. ve Avsallar Beldesine 3 km. uzaklıkta olan Alara otel’e 500 mt. yakında da küçük alışveriş imkanları bulunmaktadır.Tesis konumu itibariyle bir yarım ada üzerinde olup 12.000 m2 alan üzerine tamamı yeşillendirilmiş ağaçlıklı büyük bir bahçesi bulunmaktadır.Tesisin tamamı altı blok,

Ömer Turgay torosluoğlu kimdir?

Ömer Turgay Torosluoğlu 32 yıllık bir turizmci. Turizmde havacılık şirketinden tur operatörlüğüne, seyahat acentesinden otellere kadar her alanda hizmet verdi. Hizmet verdiği alanda şimdiye kadar Türkiye’ye 4 milyonu aşkın turist getirip, turizm gelirlerine toplamda 4 Milyar Dolarlık katkı yaptı.

Orange County Belek kaç oda?

Tesisteki Oda Tipleri Özel plajı, iskelesi ve Akdeniz manzaralı 370 tane odasıyla yerli ve yabancı konuklara hizmet veren Orange County Resort Hotel Belek, lüks olanaklarıyla balayı tatilleri için de tercih ediliyor.

You might be interested:  Raffles Hotel Nerede?

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 435 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.