Antalya Regnum Otel Nerede?

Regnum carya nerelerde var?

2014 yılında yapılan Regnum Carya Antalya, Belek bölgesinde bulunmaktadır. 1050000 m2 alanda kurulmuş olan Regnum Carya otel luxury herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Regnum Hotel sahibi kim?

Regnum Carya Antalya’nın Belek ilçesinde bulunuyor. Regnum Carya Golf & Spa Resort’un sahibi Fikret Öztürk’tür. 80’li yılların başından beri faaliyet gösteren Öztürk Group, yatırım dünyasının duayenlerinden biri olan Fikret Öztürk tarafından kuruldu. Regnum Carya 2015’de G-20 Dünya Zirvesine ev sahipliği yapmıştı.

Regnum carya kaç odalı?

– 200 milyon Euro’yu buldu. Çok iyi bir konsept hazırladık. Lüks segmentte, benzerlerinden farklı bir otel Regnum Carya. 1200 yataklı otel oldu orası. Geçtiğimiz yıl Nisan ayında açıldı.

Regnum carya kaç metre kare?

Otel Hakkında Regnum Carya, çam ağaçlarıyla çevrili otel toplam 1.050.000 m² alan üzerine konumlandırılmış olup 750.000 m²’ si golf kulübü, 300.000 m²’si otel alanından ve 13 farklı oda tipinde toplam 553 oda bulunmaktadır.

Regnum ne zaman açıldı?

2014 yılında Belek’te kapılarını açan Regnum Carya Golf & Spa Resort kısa sürede golf severlerin favorisi oldu.

Regnum carya mimarı kim?

Antalya’nın Belek Bölgesi’nde 2014’ün en prestijli ve ses getiren projesi olarak tanımlanan Regnum Carya, yatırımcı Öztürk Group tarafından hayata geçirildi. Mimari projenin Profil Mimarlık tarafından üstlenildiği tesiste, iç mimari çalışmalar ise Arketipo Design’ın çağdaş ve modern yorumuyla tasarlandı.

Fikret Öztürk hangi otelin sahibi?

Öztürk Ailesi, turizmde daha çok büyümekte kararlı. Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, “Bizde yatırımlar durmaz. Önümüzdeki günlerde diğer otel yatırımımız olan Zeynep Oteli komple yeniden inşa etmeyi düşünüyoruz.

You might be interested:  Soru: Clup Otel Ne Demek?

Sun Zeynep Otel kimin?

Öztürk Şirketler Grubu, geçen yıl Belek’teki Regnum Carya’nın yan tarafında yer alan Sun Zeynep Otel ‘i 75 milyon Euro’ya satın almıştı.

Regnum carya Genel Müdürü kim?

Hakan Duran – Genel Mudur – Regnum Carya Golf & Spa Rsort | LinkedIn.