Bodrum Rixos Otel Nerede?

Bodrum Rixos Otel kaç yıldızlı?

Rixos Premium Bodrum Oteli Bodrum, Türkiye ‘de bulunan ve konuklarına 4 yıldızlı hizmet sunan bir oteldir. Otel konumu ile Bodrum şehir merkezine 12 kilometre mesafede bulunmaktadır. 24 saat açık resepsiyon ile devamlı hizmet halindedir.

Rixos Premium Bodrum kaç oda?

Bodrum ‘da denize sıfır konumda her şey dahil sistemiyle çalışan Rixos Premium Bodrum; 308 tane sigara içilmeyen oda, suit ve villa ile güzel bir tatil imkanı sunuyor. 187.000 m2 alanda kurulu tesisin mavi bayraklı özel plajı, 133 m2 açık havuzu, 4 su kaydırağı ve çocuk havuzlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Rixos Bodrum sahibi kim?

Rixos Otellerinin sahibi olan Fettah Tamince aynı zamanda Sembol inşaat şirketinin de patronu. Fettah Tamince aslen Van’lı. Fettah Tamince’nin eşinin ismi Duygu Tamince ve 3 çocukları var. Rixos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Fettah Tamince, 1972 yılında Van, Çaldıran’da dünyaya geldi.

Rixos Bodrum kaç yılında açıldı?

Kaynaksız içerik itiraz konusu olabilir ve kaldırılabilir. Rixos Hotels (Türkçe: Rixos Otelleri) Türk iş adamı Fettah Tamince tarafında 2000 yılında Antalya’da Rixos Labada ismiyle açılan ardından 7 farklı ülkede 25 otel ile faaliyet gösteren turizm şirketi.

Rixos Otelleri kaç tane?

17 yıl önce kurulan Rixos Hotels, yurtiçi ve yurtdıiında büyümesini sürdürüyor. Firma sekiz ülkede 27 oteliyle hizmet veriyor. Bu otellerin 12’si Türkiye’de 15’i ise yurt dışında. Firmanın Türkiye dışında Rusya, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, İsviçre ve Gürcistan’da otelleri bulunuyor.

You might be interested:  FAQ: Turizm Ve Otel Işletmeciliği Ne Yapar?

Rixos Premium Bodrum yenilendi mi?

Rixos Premium Bodrum, yeni sezonu yenilenen mimarisiyle karşılıyor. Otelin tamamında oldukça geniş çaplı yapılan yenilenme çalışmaları, tüm odaları, villaları ve ortak alanları kapsıyor. Yenileme kapsamında özel villaların metrekareleri de büyütüldü. Rixos Hotels’in 12 tesisinde yaklaşık 6 bin kişi çalışıyor.

Resort be Premium Bodrum kimin?

Bazı şirketlerine el koyuldu. İddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi. Otelin yeni sahibi ise, Şaban Kayıkçı isimli bir işadamı…

Rixos un sahibi kim?

İş insanı Fettah Tamince, kendisine ait Rixos otelinde staj yaparken şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden 16 yaşındaki Burak Oğraş’ın babası Murat Oğraş’la bir araya geldi.

Rixos Sungate Hotel sahibi kim?

Türkiye’nin en büyük otel ve tatil köyü zincirlerinden Rixos, “yüzüktaşı” diye nitelenebilecek değerdeki bir halkasını elden çıkardı. Rixos Grubu, Antalya’daki Rixos Premium Tekirova’yı Hüsnü Özyeğin’in sahip olduğu Fiba Grubu’na sattı

Rixos Premium Belek ne zaman açıldı?

2002 yılında hizmete giren Rixos Premium Tekirova, 2014 yılında tamamen yenilendi. Tesis Antalya havalimanına 73 km, Antalya merkeze ise 60 km uzaklıkta. 192.000 metrekarelik alan üzerine kurulu Rixos Premium Tekirova, 770 oda ve villa ile hizmet veriyor.

Akif Tamince kiminle evlendi?

atice Tamince -Yahya Ülker çiftinin düğün töreni 6 Nisan 2019 Cumartesi günü Dubai’de gerçekleşecek. İş dünyasının önde gelen isimlerinden Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker oğlu Yahya Ülker ile Rixos Otelleri ve Sembol İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince ‘nin kızı Hatice Tamince evlendi.

Rixos hangi ülkelerde?

Türkiye’nin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Hırvatistan, İsviçre, Rusya ve Kazakistan’da bulunan Rixos, geçtiğimiz yıl da önemli bir yatırıma imza atmıştı.