FAQ: Akgün Otel Sahibi Kim?

Akgün otelin sahibi kim?

Akgün Otel Zinciri, 5 yıl içerisinde 250 milyon dolarlık yatırım yapmaya hazırlanıyor. Şehir otelciliğine yöneldiklerini açıklayan Akgün Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Akgün, “Memleketim Elazığ’a açtığımız otel ufkumuzu açtı.

Nihat akgun u kim öldürdü?

HÜSEYİN BAŞAK’IN AZMETTİRDİĞİ ORTAYA ÇIKMIŞTI! Yeraltı dünyasında büyük ses getiren cinayet sonrası, İstanbul Organize Suçlar ve Silah Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri, Akgün ‘ ü öldüren Mustafa Akhan ile kardeşi Şaban Akhan’ı, Fatih Silivrikapı’da saklandıkları evlerinde kıskıvrak yakalanmışlardı.

Nihat Akgün neden öldü?

Soruşturmada, Akgün ‘ün para vermediği için öldürüldüğü ortaya çıktı. Başar’ın, Akgün ‘ün Çakıcı ile dostluğunu bitirmemesi üzerine, çevresine “Hem para vermiyor, hem de benim düşmanımla dostluk yapıyor. Ölümü hakediyor” dediği belirtildi.

Nihat Akgün kaç yaşında?

nihat akgün, 1953 yılında elazığ’da doğmuştur. mafya babası ve iş adamı’dır. elazığspor yönetiminde görev alan talat akgün ‘ün öz kardeşidir, alaattin çakıcı’nın yakın dostudur. eğitim hayatı oldukça başarılı geçen nihat akgün, lise yıllarında güreş sporuyla ilgilendi, lisans eğitimini avusturya’da tamamladı.

Vedat Akgün kimdir?

Ticaret hayatına atılan Vedat AKGÜN, sporla da yakından ilgilendi.Türkiye Hentbol Federasyonu ve Türkiye Sutopu-Atlama-Senkronize Federasyonunda As Başkan olarak görev yapan Akgün, 2005 yılından itibaren Türkiye Sutopu Federasyonu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Nihat Akgün oğlu kim?

Nihat Akgün ‘ün oğlu Osman Nihat Akgün ‘ün Şikago’da vefat etmesi gündeme bomba gibi düşüyor.

Deli Fırat kimdir?

Fırat Delibaş yakalandıFirari olarak aranan Fırat Delibaş bir adamıyla beraber Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalandı.Türkiye’ nin gelmiş geçmiş en hızlı kapkaççısı olarak bilinen ve 2000’li yılların başında Beyoğlu’nda kurduğu çeteyle kapkaç ve gasp dehşeti estiren Delibaş geçen yıl çetesine