FAQ: Belconti Otel Kimin?

Crystal Hotel sahibi kimdir?

CRYSTAL HOTELS Süleyman Kilit’in sahibi olduğu Kilit Şirketler Grubu, otelciliğe 2005 yılında Belek Boğazkent’te hizmete açtığı Crystal Palace ile adım attı.

Gloria Golf Resort sahibi kim?

Özaltın Holding Turizm Grubu yatırımı Gloria Hotels & Resorts’un ilk halkası olan Gloria Golf Resort ve Gloria Golf Club 1997 yılında hizmete girmiştir. 2001 yılında Gloria Verde Resort’un tamamlanmasıyla genişleyen tesisler, 2007 yılında Gloria Serenity Resort’un açılmasıyla bugünkü haline ulaşmıştır.

Belconti Resort Hotel kac yildizli?

10 numara 5 yıldız bir ortam. Çalışanlarından tutunda yemekler, hizmet süper. Tam bir tatil cenneti. Masmavi denizi, yemyeşil manzarası.

Su Sesi Otel kime ait?

sahibi, içdaşın da sahibi olan bayram aslandır.

Crystal Hotel nerelerde var?

Crystal Otelleri

  • Crystal De Luxe Resort & Spa. Antalya / Kemer / Kemer Merkez.
  • Crystal Aura Beach Resort & Spa. Antalya / Kemer / Kemer Merkez.
  • Crystal Flora Beach Resort.
  • Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa.
  • Crystal Family Resort & Spa.
  • Crystal Waterworld Resort & Spa.
  • Crystal Prestige Elite.
  • Crystal Palace Luxury Resort & Spa.

Selectum sahibi kim?

ATG Hotels, grup çatısı altında bulunan Selectum ve Asteria otellerinin yönetim kadrosunda yeni bir yapılanmaya gidiyor.

Özaltın Holding Sahibi Kim?

Nuri Özaltın (25 Mayıs 1939, Arhavi, Artvin – 17 Temmuz 2016, İstanbul), Özaltın Holding’in kurucusu ve onursal başkanı olan iş insanıdır.

Melis Özaltın kimdir?

Melis Özaltın Global Marka ve İletişim Elçisi ve Özaltın Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışıyor. Her iki genç yönetici de Y ve Z nesli müşterileri yakından tanıdıkları için grubu gençleştirecek adımlar atıyorlar. Teknolojiyi işlerine daha çok dahil ederek, farklı konseptler yaratılmasına zemin hazırlıyorlar.

You might be interested:  FAQ: Turizm Ve Otel Işletmeciliği Bitiren Ne Olur?

Belkon otel kaç yıldızlı?

Otel Belkon Club Bellekte bulunan, 3 yıldızlı olarak hizmet sunan bir oteldir. Birden çok dil bilen personeli ve çalışanları 24 saat hizmet vermektedir. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Otelde açık yüzme havuzu mevcuttur.

Su Sesi Otel kaç odalı?

90.000 m² alana kurulu tesisin 554 odası bulunuyor.