FAQ: Hilton Otel Nerede?

Türkiyede kaç tane Hilton oteli var?

Bünyesinde Curio, Conrad, Waldorf, Hilton, Double Tree by Hilton, Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton markalarını bulunduran Hilton Worldwide’ın Türkiye ‘de toplam 10 bin 848 odalı 54 oteli bulunuyor.

Hilton Otel kimin istanbul?

Mülkiyeti Emekli Sandığı’na ait olan ve ÖİB tarafından satışa çıkarılan Hilton İstanbul Oteli ‘nin yeni sahibi Aydın Doğan ve Ailesi oldu.

Hilton Bosphorus kac oda?

294 odası olan otel talepleri karşılayamayınca, uzunlamasına bir ek yapılmıştır.

Double Tree Hilton kaç yıldız?

Ambarlı Limanı’na 4 km, West İstanbul Marina’ya 10 km, Pelican AVM’ye yürüyüş mesafesinde, Marmara Park AVM’ye 5 km, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne 8 km,CNR Expo Fuar Merkezi ve Dünya Ticaret Merkezi’ne 13 km mesafede bulunan bölgenin tek 5 yıldızlı uluslararası oteli, DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar, Taksim ve

Hilton otel sahibi kim?

Hilton Hotels & Resorts, daha sık kullanılan ismiyle Hilton Hotels (Türkçe: Hilton Otelleri ), Hilton Worldwide şirketi bünyesinde yer alan dünyaca ünlü turizm şirketi. Dünya çapında 3897 otel, 642.000 oda ve 91 ülkede faaliyet gösteren uluslararası şirkettir.

Double Tree Hilton sahibi kim?

Doğuş Grubu, Yunan ortağıyla birlikte 142 milyon euro karşılığında Hilton Otelinin yüzde 97,3`lük hissesinin sahibi oldu.

Hilton kime satıldı?

2011 yılında Azeri iş adamı İskender Khalilov tarafından hizmete açılan Bodrum Hilton Türkbükü Oteli, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un sahibi olduğu Ersoy Otelcilik tarafından satın alındı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Voyage Otel Sahibi Kim?

Istanbul Hilton Otel kaç katlı?

Dünyaca ünlü Hilton Meetings kalitesini, Boğaz manzaralı, balkon ve teras seçenekli 27 toplantı odası ve 24 saat hizmet veren iş merkezi ile yaşayabilirsiniz.

Istanbul Hilton Otel kaç odalı?

Bu otel 500 odalıdır.

Doubletree by Hilton Avcılar kaç katlı?

27 katlı bina tamamen çelikten inşaa edilmiş olup bu alanda türkiye’de ilk ve tektir. bunun yanında 110 metre yüksekliği ile avrupa’daki en yüksek tamamı çelik binasıdır. otel olarak işletilecek olan bu gökdeleni inşaa eden ise toyota’nın türkiye distribütörü sonkar otomotivdir.