FAQ: Martı Otel Kimin?

Martı Otel sahibi kimdir?

Halit Narin’in kızı olan Oya Narin, hem Martı Otellerini yönetiyor hem de 50 milyar dolarlık yatırım portföyüne sahip turizm sektörünün en büyük meslek örgütlerinden biri olan Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) Başkanı.

Martı kaç oteli var?

Uzun yıllar Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası’nın da başkanlığını yapan iş insanı Halit Narin’in temelini attığı Martı Otelleri AŞ, Türkiye’nin en eski turizm şirketlerinden biri konumunda. İstanbul Ticaret Odası’na kaydı 1967 yılında yapılan Martı Otelleri ‘ne bağlı toplam yedi otel bulunuyor.

Martı Grup kimin?

Oya Narin bir zamanların efsane işadamı Halit Narin’in kızı, ailenin turizm şirketi Martı Otel İşletmeleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı.

Martı Holding ne iş yapar?

1967 yılında kurulmuştur. Martı Otel İşletmeleri A.Ş. Türkiye’de çevreye duyarlı, yüksek yaşam standartlarına sahip tatil mekanları geliştirme ve aynı zamanda Türkiye’deki en karlı yatırım alanlarından biri olma hususunu da dikkate alarak turizm sektörüne 50 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Martı Otelleri satılıyor mu?

Martı Otel İşletmeleri Denizbank ile gerçekleştirilen yeniden yapılandırma sözleşmesi çerçevesinde iki otelin, şirkete tanınan 9 yıl içinde alım hakkıyla Denizbank’a satışına karar verildiğinini duyurdu.

Oya Narin kimdir?

Oya Narin, İstanbul doğumludur. 1989’dan itibaren Narin Tekstil A.Ş. ve Martı Otel İşletmeleri A.Ş. ‘de Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi çeşitli görevleri yürütmüştür.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Pamukkale Hangi Otel?

Martı kaç TL?

Martı Scooter Kiralama Fiyatları 2021 yılında yolculuğa başlamak 1,99 TL, kullandığınız her bir dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martı Otel hangi illerde var?

Martı Otelleri Nerede?

  • Muğla Marmaris İçmeler – Martı Resort Hotel.
  • Muğla Marmaris İçmeler – Martı La Perla.
  • Muğla Marmaris Hisarönü – Martı Hemithea Hotel.
  • Antalya Kemer Tekirova – Martı Myra.

Martı nasıl kiralanır?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Halit Narin kaç yaşında?

Halit Narin, 1930 yılında İstanbul doğumlu. Halit Narin, Martı Otelleri ve Martı GYO’nu da bünyesinde barındıran Martı Grubun Onursal Başkanı. İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olan Halit Narin, İngiltere’de Bolton Collage of Technology’de Tekstil Mühendisliği öğrenimini tamamladı.

Mrgyo sahibi kim?

İhlas Holding A.Ş.

Martı ne şirketi?

Martı, Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir, Ordu ve Gaziantep’te hizmet veren scooter paylaşım sistemi. Faaliyetlerine 2019 yılında başlayan ve ilk başta sadece İstanbul’da hizmet veren sistem, Şubat 2020’de Ankara’da da kullanıma sunulmuştur.

Martı GYO nerede?

Martı Myra, hâsılat kira esasına göre Martı Otel İşletmeleri A.Ş. tarafından işletilmektedir. Martı GYO ‘nun Hisarönü Koyu’nda bulunan marinası, Marmaris – Orhaniye Keçibükü mevkiindedir ve arazinin sahibi Martı GYO ‘dur.