FAQ: Ng Otel Kimin?

NG Otel sahibi kim?

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, dün hizmete giren NG Sapanca Enjoy’da NG Hotels CEO’su Kamil Berk ve Genel Müdür Tezcan Özdemir’le son hazırlıkları gözden geçirirken 2008’e döndü: -Nisan 2008’de hizmete giren NG Sapanca Wellness & Convention grubumuzun ilk oteliydi.

Erkan gural kimdir?

2009 yılında kurulan İstanbul Genç Girişimciler Derneğinin Kurucu Başkanı olan Güral, akabinde Marmara Genç İşadamları Federasyonu Başkanlığına seçilmiştir. 23 Ocak 2010 yılında ise Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Genel Başkanlığına seçilen Güral halen bu görevlerini devam ettirmektedir.

NG Sapanca kaç yılında kuruldu?

NG Hotels grubunun ilk 5 yıldızlı oteli olarak açılan NG SAPANCA Wellness & Convention 2008 yılında, zincirinin ikinci halkası olan NG AFYON Wellness & Convention ise 2012 yılında hizmete açılmıştır.

Kütahya Porselen ve Güral Porselen aynı mı?

Kütahya ve Güral Porselen ‘in sahibi olan ‘ Güral Ailesi’nde 2004 yılında yaşanan dağılma, kendi kendilerine rakip firmaların doğmasını sağlıyor. 1966’da Ali Güral tarafından kurulan ve daha sonra oğulları Rafi, İsmet ve Rıza arasında itilafa neden olan Kütahya ve Güral Porselen ‘de 3’üncü kuşak devreye girdi.

NG Sapanca Enjoy kimin?

Güral Ailesi’nin sahibi olduğu NG Hotels’in Sapanca ‘daki yeni projesi NG Sapanca Enjoy projesinin dış cephe yalıtımını Bonus Taş Yünü sağlayacak.

You might be interested:  Sık sorulan: Otel Müdürü Ne Iş Yapar?

Kütahya Seramik Sahibi Kim?

30’uncu yıla özel düzenlenen gecede söz alan NG Kurucu Başkanı Nafi Güral, NG Kütahya Seramik ‘in 1989 yılından bugüne geldiği noktayı değerlendirdi.

Hediye Güral Gür kaç yaşında?

NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı olan Hediye Güral Gür, iş hayatına atılmasından özel yaşamına ve anneliğe dair bilinmeyenlerini HT Kulüp Yazı İşleri Müdürü Reşit Özete’e anlattı. Hediye Hanım sizi kısaca tanıyabilir miyiz? 1976 Kütahya doğumluyum.

Esin gural Argat kimdir?

Esin Güral Argat, ülkemizin önde gelen son tüketici, sanayi ve turizm markalarını bünyesinde bulunduran Gürallar / ArtCraft, Yapı, Turizm, Enerji, Makine, Kiremit şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevini yürütmektedir. Çalışma hayatına 1992 yılında kendi kurduğu Güven Çini ve Seramik şirketinde başladı.

NG Hotels Antalya kime ait?

NG Hotels Sapanca, Afyon ve Antalya ‘da farklı konseptlerde turizm sektöründe faaliyet gösteriyor. Sektörün önde gelen markalarından biri olan NG Hotels, NG Tasarım Otelcilik ve Turizm A.Ş’ye aittir.

NG Sapanca hangi şehirde?

Hotel NG Sapanca Wellness & Convention hakkında Güral Sapanca Wellness Park Türkiye’nin Sapanca kentinde bulunan ve 5 yıldız kategorisinde hizmet sunan bir oteldir.

NG Sapanca Enjoy kaç yıldız?

Orman, havuz ve göl manzaralı 246 Deluxe, 4 Suite olmak üzere toplam 270 oda ile hizmet veren 5 yıldızlı NG Sapanca Enjoy, aynı zamanda pandemi sürecinde Türkiye’nin yeni açılan ilk büyük oteli olma özelliğini taşıyor.

NG Sapanca alkol var mı?

sapanca ‘da yeni açılmış bir otel. edit: yazmayı unutmuşum, otelin tam karşısında her tür içkinin yer aldığı bir tekel var. minibardan 14 milyona bira içmek istemeyen benim gibi apaçi misafirler için biçilmiş kaftan orası. gece 5’e kadarda açık. koy çantaya gir içeri, oh mis.

You might be interested:  Otel Kamera Kayıtlarına Nasıl Ulaşılır?

NG Antalya nerede?

NG Phaselis Bay, Kemer Göynük’te Açıldı NG Hotels’in ilk Resort oteli; NG Phaselis Bay, Kemer Göynükte açıldı. Turizm sektöründe önemli bir role sahip olan NG Hotels zincirinin ilk Resort oteli NG Phaselis Bay, Antalya ‘nın Kemer ilçesinde 27 Nisan günü kapılarını misafirlerine açtı.

NG Phaselis Bay ne zaman açılacak?

Bir süre önce Antalya Göynük’teki eski Phaselis Otel’i satın aldık, yepyeni bir konsept ve hizmetlerle sunmak için çalışmalara başladık. NG Phaselis Bay olarak isimlendirdiğimiz otelimiz olağanüstü bir koya sahip, çam ağaçları arasında yer alıyor. NG Phaselis Bay ‘i de 2021’de hizmete girecek şekilde planlıyoruz.