FAQ: Samsun Sheraton Otel Kimin?

Sheraton otel sahibi kim?

Sheraton Hotels and Resorts, Marriott International’a ait uluslararası bir otel zinciridir.

Sheraton otel hangi ülkenin?

Katar merkezli şirket, JW Marriott Istanbul Bosphorus’un yanı sıra yine Marriott International zincirinin bir parçası olan Sheraton Istanbul City Center’a da yatırım yaptı. Şirket, her iki oteli toplam 93 milyon avro yatırımla satın aldı.”

Şeritin otel kimin?

Marriott International, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir oteller zinciridir. Şirket, 1927 yılında J. Willard Marriott tarafından kurulmuş olup 127’de ülkede 6,500’den fazla otel ve tesisi bulunmaktadır. Şirketin merkezi Maryland eyaletine bağlı Bethesda kentinde yer almaktadır.

Samsun Sheraton otel kaç oda?

Deniz manzaralı 200 oda Sheraton Samsun, büyük balo salonu, 10 toplantı odası, kapsamlı etkinlik alanları ile iş seyahatleri için de tercih edilecek. Ayrıca otel bünyesinde 10 odalı Sheraton Shine Spa, kapalı yüzme havuzu ve mağazalar da yer alacak” diye konuştu.

Samsun Sheraton kaç metre?

SAMSUN – Kent siluetini bozduğu gerekçesiyle Samsun Mimarlar Odası tarafından davalık olan Sheraton Otel, 19 Eylül’de müşterilerine kapılarını açmayı planlıyor. 60 milyon dolara inşa edilen 115 metre yüksekliğindeki otel, kent siluetini bozduğu gerekçesiyle tartışma konusu olmuştu.

Samsun Sheraton otel kac katlı?

28