FAQ: Selectum Otel Sahibi Kim?

Concorde De Luxe Resort sahibi kim?

Antalya Kundu’daki Concorde De Luxe Resort ‘un sahibi Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı ise 2000’li yıllardan itibaren Antalya Kundu’da konsept otel projelerinin ağırlık kazandığını söyledi.

Selectum Luxury Resort kaç odalı?

Tesisteki Oda Tipleri 293 tane deniz ve havuz manzaralı odası olan otelde lüks suitler, bağlantılı aile odaları ve özel tasarımlı engelli odaları da konuklara sunuluyor. Odalar ise manzaralı balkon, LCD TV, klima, lüks banyo, multimedya sistemleri ve ücretsiz kablosuz internet gibi pek çok özellikle donatılmış.

Erkan Yağcı hangi otel?

Halen Concorde Otel bünyesinde çalışmalarına devam eden Yağcı, evli ve bir çocuk babasıdır.

Sherwood otelleri kimin?

Sherwood Resorts & Hotels markası altında Sherwood Prize Otel, Sherwood Greenwood Resort Hotel, Sherwood Breezes, Sherwood Dreams ve Sensimar Belek Resort&Spa ile Türk turizmine hizmet veren Ceylan Şirketler Grubu’nun üstün kalitesi de, yerli ve yabancı turistlerin beğenisini kazanıyor.

Sururi Çorabatır hangi otel?

Türkiye konaklama sektörünün çatı örgütü Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) 6. Olağan Genel Kurulu’nu Antalya’daki Trendy Lara Hotel ‘de gerçekleştirdi. Olağan Genel Kurul sonrasında yeni yönetim belli olurken TÜROFED’in Başkanı ise Sururi Çorabatır oldu.

Concorde Hotel ne zaman kuruldu?

Concorde Hotels & Resorts, tematik otel konseptinin öncülerinden biri olarak efsane uçak Concorde ‘dan ilham alınarak inşa edilen ilk otel ile 2004 yılında başlayan serüveninde bugün Antalya ve Kıbrıs’taki otelleriyle Türk turizm sektöründe önemli bir yere ulaşmıştır.

You might be interested:  Sık sorulan: Butik Otel Nasil Olur?

Oteller hangi odaya bağlı?

TÜROB – Türkiye Otelciler Birliği.

Hasan Ali Ceylan Kimdir?

2004 Yılında Türkiye’ye döndükten sonra aile şirketlerinde çalışmaya başlayan Ceylan, 2006 yılının sonuna kadar Ceysu Doğal Kaynak Suyu Fabrikası’nda İhracat sorumlusu olarak çalışmış, 2007 yılından 2009 yılı Haziran ayına kadar Ceysu Doğal Kaynak Suyu Fabrikası Genel Müdürü olarak görev yapmıştır.

Lagoon oda ne demek?

Delphin Imperial’de yer alan Lagoon Oda; yatak odası ve banyo bölümünden oluşmaktadır. Odalar giriş kattadır ve odalarda kalan misafirlerimizin kullanabileceği genel bir havuz mevcuttur. Ferah yapıdan oluşan odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Yakup Süzer Kimdir?

Antalya’nın Manavgat ilçesinde kasaplık yapan ve otellere et satan Yakup Süzer ve Osman Tepe, etten kazandıkları ile beş yıldızlı otel sahibi oldular. Ortaklardan Yakup Süzer, 1993’ten bu yana Kemer ile Alanya arasındaki otellere bin tondan fazla et verdiklerini söylüyor.