FAQ: Susesi Otel Kimin?

Susesi Otel kaç kişilik?

Otelde bilardo oynayabilirsiniz. Susesi De Luxe Resort & Spa 552 konforlu odalarda hizmet sunmaktadır.

Susesi Otel kaç odalı?

90.000 m² alana kurulu tesisin 554 odası bulunuyor.

Luxury Oda ne demek?

İngilizce bir kelime olan Deluxe; gösterişli, ihtişamlı, lüks anlamlarına geliyor. Anlamından da anlaşılabileceği gibi Deluxe oda, standart odalardan daha lüks imkanlara sahip odalara verilen bir isim. Deluxe odalarda bir adet çift kişilik büyük boy veya iki kişilik ekstra büyük boy yatak bulunuyor.

Suit oda ne oluyor?

Bir yatak odası, bir oturma odası ve bir holden oluşan lüks otel odalarına suit oda denir. Bu odaların ortak özelliği girişinde hol bulunmasıdır. Genellikle en üst katlarda olan suit odalar manzaralı ve jakuzilidir. Bazılarında ısıtmalı jakuziler de bulunur.

French bed oda ne demek?

standart olarak iki kişilikyataklardan daha buyuk yataklara verilen isim. hatta bazı otellerde tek kişilik, iki kişilik ve french bed diye de ayırırlar. fransız yatağıdır. ikiz yatak, double yatak, çiftli yatak da denir.

Corner oda ne demek?

Konforu, daha geniş bir alanda yaşamak isteyenlere göre tasarlanmış, 40 m2 genişliğindeki odalarımızda; bornoz, terlik, Rewards Club üyeleri için lobby barda geçerli alkolsüz veya alkollü içecek kuponu ile ayrıcalıklar sizi bekliyor.

Suit oda ne demek?

Suit oda bir oda tipi olarak tanımlanmaktadır. Suit odaların içinde ekstra olarak bir oturma odası veya bir yatak odası bulunur. Bu oda tiplerinde alanlar geniştir ve aynı zamanda lüks donanımlarla donatılmıştır. Bazen suit oda kavramı, lüks oda olarak da ele alınmaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Swiss Otel Nerede?

Junior suit oda ne demek?

Divan Ankara Otel Junior Suite Junior Suit odalarımız bir yatak odası, bir oturma odası, bir balkon ve servis mutfağından oluşur.

Business oda ne demek?

Business Room: Halı zemin, 1 adet çalışma masası, elektronik kapı kartı, mini bar, ulusal ve uluslararası uydu yayınlı TV, direkt hatlı telefon, özel banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, WC, duşakabin banyo, merkezi klima, elektronik emanet kasası mevcuttur.