Grand Yazıcı Otel Kimin?

Yazıcı Otel Uludağ kimin?

Grand Yazıcı Otelleri ‘nin sahibi Hayri Yazıcı, böbrek nakli yapıldıktan sonra kendine zaman ayırmak için işleri kızı Bahar Şer’e emanet etti. Uludağ denilince ilk akla gelen, bölgenin en köklü işletmelerinden olan Uludağ Grand Yazıcı Hotel, artık Bahar Şer’e teslim.

Hayri Yazıcı Kimdir?

16 Şubat 1945’te Bursa’da dünyaya gelen Hayri Yazıcı, eski milletvekili ve Bursaspor’un efsane başkanı İbrahim Yazıcı ‘nın ağabeyidir. Turizm sektörünün önde gelen iş insanlarından biri olan Hayri Yazıcı Grand Yazıcı Oteller’in sahibidir.

Grand Yazıcı kaç yılında kuruldu?

İş hayatına 1994 yılında Yazıcı Grup’ta başladı ve halen Marmaris’te bulunan Grand Yazıcı Club Turban ve Grand Yazıcı Club Marmaris Palace otelleri ile ticari hayatını sürdürüyor.

Grand Yazıcı Bodrum kimin?

Son 3 yıldır Gardens of Babylon ve Highlight Hotel’de yöneticilik görevlerinde bulunan Leyla Taşkın, Hayri Yazıcı ‘nın sahibi olduğu Grand Yazıcı Bodrum ‘un genel müdürlüğüne getirildi.

Ibrahim yazıcı aslen nereli?

2 ÇOCUĞU VAR Lale Yazıcı ile nikah masasına oturan Hayri Yazıcı’nın Bahar ve Mehmet Can adında iki çocuğu bulunmakta. Kızı Bahar Yazıcı, 2000 yılında Ozan Şer dünya evine girdi.

Bahar Şer kim?

Sosyetik iş kadını Bahar Şer, son olarak da geçtiğimiz sene yine aynı marka bir çantaya 315 bin lira vererek sosyete dünyasında gündem olmuştu. Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı’nın kızı ve işadamı Ozan Şer ‘in eşi Bahar Şer ‘in çanta tutkusuyla Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek cinsten.

You might be interested:  Sık sorulan: Otel Kayıtları Emniyet Ne Zaman Silinir?

Grand Yazıcı Marmaris kaç odalı?

70.000 m² alana kurulu tesisin, 459 odası bulunuyor.

Grand Yazıcı Turban kaç yildizli?

Turban Palace Grand Yazici Oteli İçmeler’de bulunan ve konuklarına 5 yılıdızlı hizmet sunan bir sahil otelidir. Otel konuklarına bilardo, tenis kortu, golf, yatçılık, bisiklet, voleybol ve dalış olanaklarını sunmaktadır.