Hızlı Cevap: Alanya Bera Otel Kimin?

Alanya Bera Otel sahibi kimdir?

Bera holdingin sahibi Ali Rıza Alaboyun’dur. Kurucusu ise Haşim Bayram’dır.

Alanya Bera Otel ne zaman açılacak?

‘Turizmde fiyat değil, güven’ anlayışı ile 29 Haziran’da kapılarını açan Bera Alanya Otel, misafirlerine yeni normal dönemde güvenli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Bera Otel Ankara sahibi kim?

Kombassan Holding Bera Oteller zincirinin 4. şubesini Ankara ‘da açtı.

Bera Alanya kaç yıldız?

Bera Alanya Hotel | Antalya Alanya | 5 YILDIZ OTEL.

Bera Holding ne yapar?

1989’dan bu yana Bera Holding Grubu kağıt, karton, matbaa, ambalaj, makine ve teknoloji; (rulman, vinç, vb.), inşaat ve yapı malzemeleri (beton santrali, prefabrik, PVC, MDF vb.), mermer ve maden; (mermer, kireç, kalsit vb.), gıda ve pazarlama (makarna, un, irmik, bakliyat, bisküvi, su vb.), turizm, petrol ürünleri ve

Bera Otel ne zaman açıldı?

Turizm sektörüne ilk olarak 1999 yılında Bera Konya ile adım atan Bera Oteller Grubu, sırasıyla 2003 yılında Bera Mevlana, 2007 yılında Alternatifsiz Tatil Cenneti Bera Alanya ve son olarak 2013 Aralık Ayında Bera Ankara Oteli ile yoluna devam etmektedir.

Algora Halal Hotel kaç yıldız?

2020 yılında hizmete başlayan5 yıldızlı Algora Halal Hotel, alkolsüz herşey dahil konseptine sahip bir aile otelidir. Misafirilerinin rahatlığını ön planda tutan tasarıma sahip, farklı boyutlarda 166 lüks oda ve suit odaları bulunmaktadır.

You might be interested:  Sık sorulan: Mersin Termal Otel Ne Zaman Açılacak?

Yarım pansiyon otel ne demek?

Yarım pansiyon, otel fiyatına kahvaltı ve akşam yemeği ücretlerinin de dahil edildiği konsept. Yarım pansiyon hizmet veren otellerde kahvaltı ve akşam yemeği dışında oteldeki tüm yiyecekler ve içecekler için ekstra ücret alınır.

Wyndham Ankara kaç odalı?

Bu otel 138 odalıdır.

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 435 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.