Hızlı Cevap: Calista Otel Kimin?

Zeynel Özdoğan kimdir?

Zeynel Özdoğan, uzun yıllardır tanıdığım ve gıpta ile başarılarını izlediğim, Anadolu’nun bağrından çıkmış çok değerli bir iş insanıdır. Babasından aldığı nasihatlere yaşamı boyunca dikkat eden, çalışanlarına, evlatlarına gerçek bir ‘babalık’ gösteren Zeynel Bey, başkentin önemli bir değeridir.

Calista Luxury Resort kaç yıldızlı?

A class misafirlere standartların üzerinde hizmet veren Calista Luxury Resort, 5 yıldızlı deluxe otel olmasının yanı sıra turizme farklı bir soluk getiren, kalite ve estetiğin ön planda olduğu bir otel olarak Antalya / Belek bölgesinde hizmet veriyor.

Ali Kizildağ kimdir?

Calista Luxury Resort Genel Müdürü Ali Kızıldağ, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) yeni başkanı oldu. BW Plus Khan Hotel’de gerçekleştirilen ve Divan Başkanlığı’nı Salih Çene’nin yaptığı Genel Kurul’da tek liste ile seçime gidildi.

Calista Luxury Resort ne zaman açıldı?

Calista Luxury Resort, açıldığı 2007 yılından bu yana, tek denetimde kalite, gıda, çevre ve iş sağlığı güvenliği gibi farklı dallarda dört önemli uluslararası belgeye de layık görülmüştü.

Özkar inşaat sahibi kim?

Serdar Ulusoy – ÖZDOĞAN GRUP – ÖZKAR İNŞ A.Ş | LinkedIn.

Calista Luxury Resort Hotel sahibi kim?

ABD Lideri Barack Obama’nın seçtiği Calista Luxury Resort, Özdoğan Grubu’na ait Özdoğan Kardeşler tarafından 2007’de açılışı yapılan Calista ‘nın genel müdürü ise aynı zamanda POYD Başkanı Ali Kızıldağ Zeynel Özdoğan’ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Özdoğan Grup’un geçmişi 1966 yıllarına dayanıyor.

Calista Luxury Resort kaç odalı?

502 Standart Oda 42 m2,( 92 connection, 6 Engelli odası ), 18 Köşe Suite 70 m2, 63 Aile Odası 80 m2, 1 Kral Dairesi 240 m2, 2 Presidental Suite 160 m2,, 1 Vip Villa Leo 1500 m2,3 Superior Villa 260 m2, 10 Twin Villa 150 m2, olmak üzere toplam 600 oda bulunmaktadır.