Hızlı Cevap: Green Park Otel Nerede?

Green Park Otel kaç kişilik?

The Green Park Hotel Ankara, misafirlerine standart bir odanın konforundan, kral dairesinin zerafetine kadar birçok lüks konaklama seçeneği sunmaktadır. 1 adet Kral Dairesi, 14 adet Executive Süit, 173 adet twin oda, 96 adet double oda ve 3 adet Engelli odası olmak üzere toplam 281 oda 562 yatak kapasitesine sahiptir.

Green Park Hotel sahibi kim?

Green Park Otelleri’nin sahibi Adil üstündağ 46 yıldan beridir ticaretin her alanında risk almaktan çekinmeden rakiplerine meydan okuyor. İstanbul’un en yüksek kapasiteli otelini Pendik ‘te açan Üstündağ, yatırımlarıyla ‘şehir otelciliği’nin hakkını veriyor.

Pendik Green Park Otel kaç yıldızlı?

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center Oteli İstanbul’da bulunan ve konuklarına 5 yıldızlı konfor sunan bir kongre otelidir.

The Green Park Sivas kaç yıldızlı?

The Green Park Sivas hakkında Bir cephesi modern mimariye göre diğer cephesi de klasik Avrupa mimarisine göre dizayn edildi. Ücretsiz kapalı yüzme havuzu ve sağlıklı yaşam merkezi sunan 5 yıldızlı Otelin tüm misafir odalarında, toplantı odalarında ve genel alanda ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Green Park Pendik kaç odalı?

2 Kral Dairesi, 16 Junior Suite, 2 Executive Suite, 10 Executive Deluxe Oda, 4 Executive Premium Oda, 32 Executive Oda, 2 Executive Challete, 31 Business Premium Oda, 15 Business Challete, 420 Standart Oda, 4 Engelli Odası olmak üzere toplam 538 odada 1178 yatak kapasitesi olan tesiste 380 oda deniz manzaralıdır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kiraz Mevsimi Ağva Hangi Otel?

Adil Üstündağ kimdir?

1951 Malatya Arapgir doğumlu olan Adil Üstündağ 1971 de kurduğu firması ile atıldığı iş hayatına bugün İstanbul’un en önemli otellerinden birisi olan The Green Park otelleri ile devam ediyor. Grup, 2003 yılında İstanbul Anadolu Yakası’nın ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olan The Green Park Hotel Bostancı’yı hizmete sundu.

Atilla Üstündağ kimdir?

Atilla Üstündağ, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi başkan adayıdır. Atilla Üstündağ 1967 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul İmamHatip Lisesi’ni 1984 yılında bitirdi. Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlayarak İnşaat Yüksek Mühendisi oldu.

Divan Otel kaç yıldız?

Divan Mersin, 5 yıldızlı otel konforunu şehir merkezinde sunuyor.

Savona Otel Sivas kimin?

Baki Çoban ve Eczacı olan eşi Sema Çoban´ın ortak yatırımlarıyla Mehmet paşa Mahallesinde bulunan Dört yıldızlı Savona Otel hizmete açıldı. Sivas ´ta hekimlik yapan Dr. Baki Çoban ve Eczacı olan eşi Sema Çoban´ın ortak yatırımlarıyla Mehmet paşa Mahallesinde bulunan Dört yıldızlı Savona Otel hizmete açıldı.