Hızlı Cevap: Içkale Otel Sahibi Kim?

Spice Hotel sahibi kim?

Antalya Belek’te geçtiğimiz yaz hizmete giren 5 yıldızlı Spice Otel, kısa sürede sosyetenin tercih ettiği tatil yerlerinden biri oldu. Spice Otel’in sahibi Nadire İçkale, otelin yönetimini kızı Diyar İçkale’ye bırakmış.

Mehmet içkale kim?

Mehmet İçkale, Diyarbakır’da Süleyman İçkale ‘nin oğlu olarak 1942 yılında dünyaya geldi. Diyarbakır Tanıtım, Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın kurucu üyelerinden olan Mehmet İçkale, Diyarbakır Devlet Su İşleri’nde (DSİ) Kontrol Mühendisi olarak iş hayatına başladı ve sonra serbest çalışma hayatına atıldı.

Ömer içkale kaç yaşında?

Nadire ve Mehmet İÇKALE ‘ nin oğulları Ömer İÇKALE 28 Haziran 1983’te Ankara’ da doğdu. 1992 yılında Babası Mehmet İÇKALE ‘ yi bir trafik kazasında kaybetti. 2001 yılında TED Ankara Koleji lisesinden mezun oldu.

Nadire içkale aslen nereli?

20 Nisan 1955, Diyarbakır doğumlu. İnönü İlköğretim Okulu ve Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi mezunu. Sonrasında girdiği Ankara Ticari İlimler Akademisi’nde öğrenim gördü. 1972 yılında İnşaat Mühendisi Mehmet İçkale ile evlendi.

Spice Hotel kaç dönüm?

Antalya Belek’te 91.000 m2 alana kurulmuş olan Spice Hotel & Spa, 2015 yılında tüm alanlarında renovasyon yapmış olup, toplamda 546 oda ile konuklarına hizmet vermektedir.

Nadire içkale ne iş yapar?

Nadire İçkale, lüks konut ve villa inşaatlarının yanı sıra otel, hastane ve üniversite, kültür sarayları, sosyal konut ve özel hizmet binaları, altyapı inşaat işleri yapan İçkale Grubu’nun kurucusu merhum Mehmet İçkale ‘nin eşidir.

Ömer içkale evlendi mi?

ömer İçkale ile Ece Doğanoğlu’nun düğünü 18 Nisan’da JW Marriot Otel’de.