Hızlı Cevap: Kaya Belek Otel Kimin?

Kaya otellerinin sahibi kim?

Kıbrıs’ın en gözde otellerinden Kaya Artemis Otel & Resort’un sahibi Burak Kaya iki yıl önce Cavit Çağlar’ın kızı Yasemin ile evlenmişti.

Burhanettin Kaya kimdir?

Dr. Burhanettin Kaya kimdir? 1988 İstanbul Tıp Fakültesi Mezunu 1996 yılında Cumhuriyet Üniversitesinde Psikiyatri Uzmanı oldu. 1996-1998 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi, 1998-2007 tarihleri arasında İnönü Üniversitesinde çalıştı. 2016’da Doçent oldu.

Kaya Palazzo sahibi nereli?

Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biri olan Erzurum’da geniş toprakları olan Kaya Ailesi’nin 5 erkek çocuğundan biri Burhanettin Kaya Burhanettin Bey, baba ocağından yıllar önce ayrılmış, Sivas’a yerleşmiş. İnşaat malzemeleri satarak ticaret hayatına atılmış.

Kaya Belek Otel kaç yıldız?

Kaya Belek hakkında ClubHotel RIU Kaya müşterilerine 5 yıldızlı bir hizmet sunmaktadır. Otel her yaştan çocuklara açıktır ve 4 yaşından küçük çocuklar ücretsiz konaklayabilirler.

Kaya Artemis Kıbrıs hangi şehirde?

Kıbrıs, Bafra bölgesinde bulunan Kaya Artemis Resort en son 2016 yılında yenilenmiştir. 165000 m2 alanda kurulmuş olan Kaya Artemis Resort otel ultra herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Kaya Artemis kaç kişilik?

Kaya Artemis Hotel & Casino’da, 750 kişilik kapalı restoran, 750 kişilik teras restoran, 2 adet a la carte restoran (Thalia restoran, Sirius Vip restoran), lobby bar, Pool bar (kışın kapalı), Beach bar (kışın kapalı), Nargile bar(kışın kapalı), Patisserie bar, Vitamin bar, Temple Beach bar, Temple beach club, minibar,

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Residence Otel Ne Demek?

Burhanettin Kaya’nın kızı kimdir?

Turizm dünyasının önde gelen gruplarından Kaya Holding’ in Onursal Başkanı Burhanettin Kaya ve eşi Mahmure Kaya ‘ nın küçük oğulları, Kaya Holding Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Kaya, iş adamı Ergun Savgı ve Arzu Savgı çiftinin kızları Tuğana Savgı ile Kıbrıs’ta muhteşem bir tören ile mutluluğa evet dedi. 1000 kişinin hazır

Burak Kaya babası kimdir?

Babası Burhanettin Kaya ‘nın genç yaşta grubun başına geçirdiği Burak Kaya, bugün Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütüyor.

Burak Kaya aslen nereli?

1970 yılında Ankara’da doğan Burak Kaya, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nin ardından, 1995 yılında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünü bitirmiştir.

Kaya Palazzo Golf Resort sahibi kim?

Kaya Hotels & Resort Belek’teki yeni oteli Kaya Palazzo Golf Resort’un kapılarını misafirlerine açtı. Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ve Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Kaya Palazzo markası ve yeni otellerinin hedeflerini anlattı.

Ramada Otel sahibi kim?

147.000 m² alana kurulu tesisin 506 odası bulunuyor.