Hızlı Cevap: Maxx Royal Otel Sahibi Kim?

Maxx Royal hangi ülkenin?

Max Royal markası için tabiki Max Royal farklı bir yatırım. Biz önce Türkiye’nin bir markası yaptık şimdi ki hedefimiz ise Max Royal ‘ı bir dünya markası yapmak.

ETS Tur sahibi Mehmet Ersoy kimdir?

Babası tüccar olan Ersoy; Orta öğrenimini İstanbul’daki Özel Alman Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesinde İngilizce İşletme bölümünü bitirdi. 1991 yılında ikiz kardeşi Murat ile birlikte “Ersoy Turistik Servisleri” adlı turizm firmasını kurdu. ETSTUR ve MaxxRoyal otellerinin sahibidir.

Maxx Royal Kemer Resort ne zaman açılacak?

Etstur, yeni yatırımıyla klasik tatil anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor. Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, Antalya Kemer ‘de hayata geçirdikleri Maxx Royal oteli haziran ayında hizmete açacaklarını söyledi

Maxx Royal ETS nin mi?

ETS ‘ nin Ultra Lüx segmentteki otel markası Maxx Royal ‘in Bodrum oteli için, Adalıyalı mevkiindeki arazi üzerine inşa edilmek üzere düğmeye basıldı.

Maxx Royal hangi şehirde?

Maxx Royal Belek Golf & Spa Oteli Belek’de bulunan ve konuklarına 5 yıldızlı konfor sunan bir sahil otelidir. Otel konumu itibari ile Belek’in gece kulüplerinden 3,5 kilometre ve Antalya Havaalanı’na 26 kilometre mesafededir.

Regnum Hotel sahibi kim?

Antalya Regnum otelin sahibi kim Haberi Opet’in yüzde 50’sini Koç Grubu’na sattıktan sonra aile yatırımı olarak turizmi seçen Fikret ve Nurten Öztürk, Regnum markası ile otel zinciri yaratacak. Antalya Regnum ‘da bu yıl açılan golf oteli 250 milyon dolara mal oldu, 12i ay turizm yapacak.

You might be interested:  Soru: Kaya Artemis Otel Kimin?

Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy kimdir?

Mehmet Nuri Ersoy İstanbul’da 1968 yılında dünyaya geldi. Pervin Ersoy ile evli olan Mehmet Nuri Ersoy, iki çocuk babası. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk kabinesinde 9 Temmuz’dan bu yana Kültür ve Turizm Bakanı olarak görev yürüten Mehmet Nuri Ersoy Almanca ve İngilizce biliyor.

Mehmet Ersoy hangi partiden?

12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Parti Sinop Milletvekili Seçildi.

Mehmet Ersoy kaç kardeş?

Maxx Royal Kemer Resort & Spa’da Tesiste 6 ayrı tipte 74 villa, 84 aile rezidansı odası ve minimum büyüklüğü 105 m2 olan süitlerle birlikte toplam 286 oda bulunuyor.

Maxx Royal Kemer kaç kişilik?

1.000 kişilik istihdam Hizmet standartlarını üst noktalara çekmeyi hedefleyen Maxx Royal, Kemer ‘deki otelinde bulunan 286 oda için hizmet veren 1.000 personel istihdam ediyor.

Maxx Assistant nedir?

Tüm Maxx Royal otellerinde öne çıkan en önemli hizmet; Maxx Assistant. Yani tatilinizi sizin için kusursuz hale getiren ve isteklerinizi siz dile getirmeden bilip çözen tatil asistanı.

Burak Türkeri kimdir?

1994 yılında Çukurova Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi Bölümü”nden mezun olan Cengiz Burak Türkeri, Mersin Hilton”da başladığı kariyerine Hyatt Regency, Ceylan Intercontinental, Rixos Hotels gibi dünyanın en ünlü otel zincirlerinde devam etti.

Maxx Royal kaç lira?

Maxx Royal Belek Golf Resort için 1 gecelik ortalama fiyat 7000 TL.

Maxx Royal Belek kaç metrekare?

Maxx Royal ‘da en çok oda 72 metrekareden oluşuyor. En üst katta 205 metrekare büyüklüğünde bir kral dairesi bulunuyor. Kral dairesinde iki yatak odası bulunuyor. Ortada ise bir salon yer alıyor.