Hızlı Cevap: Otel Kasası Nasıl Açılır?

Şifreli çelik kasa nasıl açılır?

AÇMAK İÇİN: FABRİKA ÇIKIŞ ŞİFRESİ 1,2,3,4,5,6 DIR. 1.2.3.4.5.6 TUŞLARINA BASINIZ. İKİ KEZ KISIK SİNYAL SESİ DUYACAKSINIZ. (Bir iki sn içerisinde) SONRA KOLU SAĞA ÇEVİRİNİZ KASANIZ AÇILACAKTIR.

Elektronik kasa pili bitti nasıl açilir?

Tuş takımındaki pil mahfazasını bul ve aç. Genellikle tuş takımının altında bulunur. Mandalı tutmak için parmağını kullan ve pilleri ortaya çıkarmak için muhafazayı çıkar. Bazı dijital kasalar, pil muhafazasına erişmek için küçük bir vidayı çıkarmanı gerektirebilir.

Otel oda kasaları güvenli mi?

Yüksek standarttaki otel odalarında kasa bulunmaktadır. Genellikle kasa şifreli olur, bunu hatırlamanız ve başkaları ile paylaşmamanız gerekir. Kasa değerli eşyalarınızı saklamak için güvenli bir çözümdür.

Yale Çelik kasa pili bitti nasıl açılır?

Yangın Sertifikalı Kasalar Kasamı açamıyorum, pili bitti. 9 volt’luk pil gerekir, yedek bağlantı kurma kolunun altındadır. Pili ilk kez uyguladığınızda, tuş takımı aydnlanacak sonra sönecektir. Ancak pil gücünü açık tutun, tekrar aydınlatmak ve PIN kodunuzu girmek için tuş takımına dokunun.

Çift anahtarlı çelik kasa nasıl açilir?

b- 2 nolu anahtarın üzerindeki tırnak yukarıya gelecek şekilde kendinize göre kasanın sağ kısmında bulunan yuvaya ( Anahtar çift damaklıdır. Kısa damak tarafı yukarıya gelecek şekilde) takınız, sola yarım tur çeviriniz. c- Şu anda bu kilitler açılmıştır. Kolu sağa çevirerek kasayı açınız.

Anahtarı Kaybolan çelik kasa nasıl açilir?

Eğer mekanik çelik kasalarda anahtarınızı unuttuysanız veya kaybettiyseniz bunun işlemi diğerlerine göre biraz daha kolaydır çünkü Sıfırdan üretmiş olduğumuz “ham anahtar “ diye nitelendirdiğimiz sıfır orjinal çelik kasa anahtarlarımızdan birisini kasanızın kilit ebatına ve kilit sistemine göre uydurarak 30 dakikalık

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Caprice Otel Sahibi Kim?

Kasa şifresi nasıl ayarlanır?

Kasanın ilk şifresi (fabrika şifresi ): 123456 ve ardından # tuşuna basakar kasanızı açabilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek istiyorsanız mutlaka kasa kapağı açık olmalı ve ekranda yeni şifrenizi ( en az 4 en fazla 6 haneli) tuşlayarak # tuşuna basmalısınız.