Hızlı Cevap: Ramada Otel Sahibi Kim?

Ramada Otel kime ait?

Avrupa’nın en büyük kompozit teknelerini yapan, Anadolu’nun en büyük oteli Trabzon Ramada ‘nın sahibi Hüseyin Başaran, Hürriyet’ten Elif Ergu’ya konuştu. Başaran, turizm yatırımları hakkında da bilgi verdi.

Ramada hangi gruba ait?

Wyndham Otel Grubu, Ramada markasıyla 2017 yılında da, Türkiye’de 4 otel, Rusya’da 2 otel, Gürcistan’da ise ilk otelini açarak portföyünü genişletmeyi planlıyor. Ramada markasının Ermenistan’daki ilk oteli ise 2018 yılında Erivan’da hizmete açılacak.

Ramada otellerin sahibi nereli?

Trabzon doğumlu olan Hüseyin Başaran, farklı sektörlerde faaliyet gösteren Başaran Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Radisson Otel sahibi kim?

Radisson Hotels, 1909 yılında kurulan Radisson Hotel Group bünyesindeki oteller zinciridir. Radisson Hotel Group, 8 farklı otel markasının bünyesinde bulunduğu dünyanın en büyük otel gruplarından biridir. Radisson Hotel Group 2016 yılında Çin merkezli HNA Group tarafından satın alındı.

Wyndham otel sahibi kim?

Wyndham Grand İstanbul Levent oteli bir Özdilek Holding yatırımıdır.

Wyndham otelin sahibi kim?

Dünyanın en büyük otel grubu Wyndham Hotel Group’a baglı olan Ramada Beylikdüzü Otel olarak misyonumuz, konforunuzdan ödün vermeden evinizde hissetmenizi sağlamak.

Istanbul Radisson Blu Hotel kimin?

Radisson Blu İstanbul – Pera, yüzde 100 öz sermaye ile kurulmuş bir Dilek Holding yatırımıdır. Dilek Holding, 12 yıldır Sheraton Çeşme Hotel ‘in kurucusu, yatırımcısı ve işletmecisi olarak turizm sektöründe kaliteli hizmet veren bir holding konumuna sahiptir.

Radisson Blu Hotel Trabzon sahibi kim?

Radisson Blu Hotel, Trabzon ‘un sahibi Karadeniz Örme Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından yapılan açıklamada ise, “ Radisson Blu Hotel, Ordu’nun başarılı açılışından sonra, yeni açılacak Radisson Blu Hotel, Trabzon ile Carlson Rezidor Hotel Group’taki portföyümüzü genişletmekten memnuniyet duyuyoruz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Alanya Bera Otel Kimin?

Radisson Blu Istanbul sahibi kim?

Sheraton Çeşme oteliyle turizm sektörüne giren Dilek Holding, şehir otelciliğinde büyüme kararı aldı. Dilek Holding Başkanı İskender Dilek, “ İstanbul ‘da biri Şişli, diğeri Pera’da 160 milyon dolar yatırımla iki Radisson Blu otelini aynı anda açacağız” dedi.