Hızlı Cevap: Regnum Carya Otel Kimin?

Regnum Hotel sahibi kim?

Antalya Regnum otelin sahibi kim Haberi Opet’in yüzde 50’sini Koç Grubu’na sattıktan sonra aile yatırımı olarak turizmi seçen Fikret ve Nurten Öztürk, Regnum markası ile otel zinciri yaratacak. Antalya Regnum ‘da bu yıl açılan golf oteli 250 milyon dolara mal oldu, 12i ay turizm yapacak.

Regnum carya sahibi nereli?

Regnum Carya Antalya’nın Belek ilçesinde bulunuyor. Regnum Carya Golf & Spa Resort’un sahibi Fikret Öztürk’tür. 80’li yılların başından beri faaliyet gösteren Öztürk Group, yatırım dünyasının duayenlerinden biri olan Fikret Öztürk tarafından kuruldu.

Fikret Öztürk hangi otelin sahibi?

Öztürk Ailesi, turizmde daha çok büyümekte kararlı. Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, “Bizde yatırımlar durmaz. Önümüzdeki günlerde diğer otel yatırımımız olan Zeynep Oteli komple yeniden inşa etmeyi düşünüyoruz.

Regnum carya mimarı kim?

Antalya’nın Belek Bölgesi’nde 2014’ün en prestijli ve ses getiren projesi olarak tanımlanan Regnum Carya, yatırımcı Öztürk Group tarafından hayata geçirildi. Mimari projenin Profil Mimarlık tarafından üstlenildiği tesiste, iç mimari çalışmalar ise Arketipo Design’ın çağdaş ve modern yorumuyla tasarlandı.

Regnum carya Genel Müdürü kim?

Hakan Duran – Genel Mudur – Regnum Carya Golf & Spa Rsort | LinkedIn.

Regnum carya kaç kişilik?

Regnum Carya Golf & Spa Resort 533 odası ve 1200 yatak kapasitesi olacak, 55-60 m2 standart oda boyutları ile bölgede yüksek standartlara sahip olacaktır.

You might be interested:  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Otel Nerede?

Fikret Öztürk aslen nereli?

Fizik-kimya öğretmeni Fikret Öztürk ve biyoloji öğretmeni Nurten Öztürk ‘ün 1982’de kurdukları OPET, Koç Holding’le ortak oldu, 30 yıllık dönemde dev bir akaryakıt ve madeni yağ şirketi halini aldı. Öztürk ‘lerin başarısı genç girişimcilere örnek oluyor. Fikret Öztürk,1949 yılında Nizip’te dünyaya geldi.

Regnum kaç oda?

Regnum Carya Otel Belek; spa merkezi, mevsimlik açık havuz, ücretsiz özel otopark sunar ve Hoşgörü Bahçesi’den arabayla 5 dakikalık mesafede yer alır. Akdeniz’a yakın konumda bulunan modern otel, jakuziler, buharlı hamam, masaj ile birlikte 530 oda sunmaktadır.

Zeynep Hotel kimin?

Öztürk Şirketler Grubu, geçen yıl Belek’teki Regnum Carya’nın yan tarafında yer alan Sun Zeynep Otel ‘i 75 milyon Euro’ya satın almıştı.

Zeynep Hotel Belek kimin?

Opet’in kurucusu Öztürk Grubu, yeni başarı hikayesini turizmde yazmayı planlıyor. Grubun Belek ‘teki oteli Regnum Carya Golf&Spa Resort geçen yıl faaliyete girmişti. Geçtiğimiz günlerde de bu otelin komşusu olan Sentido Zeynep Golf&Spa’yı Yenigün İnşaat’ın sahibi Mithat Yenigün’den satın aldılar.

Öztürk Holding kimin?

Yusuf Öztürk, 1973 yılında babasının görevi nedeniyle Urfa’da doğdu, aslen Amasyalıdır. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 1995’te mezun olan Öztürk, 1989’da kurulan aile şirketi bünyesinde 1995 yılında Öztürk Holding ‘i kurdu.