Istanbul Hilton Otel Nerede?

Istanbul Hilton hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Harbiye Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır. Hilton Oteli haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Istanbul Hilton otelin sahibi kim?

Bu otel 500 odalıdır.

Hilton Istanbul kaç yıldızlı?

Hilton Istanbul Bosphorus, Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı otelidir.

Hılton Istanbul Bosphorus sahibi kim?

Dünyaca ünlü Hilton Meetings kalitesini, Boğaz manzaralı, balkon ve teras seçenekli 27 toplantı odası ve 24 saat hizmet veren iş merkezi ile yaşayabilirsiniz.

DoubleTree sahibi kim?

İzmir’de Hilton ‘un ikinci şubesi ‘ DoubleTree by Hilton Alsancak’ adıyla İzzet Yıldızhan ortaklığında açıldı. İzmir’de olmanın büyük bir artı olduğunu belirten Yıldızhan, “Tüm misafirlere en iyi hizmeti vereceğimize eminiz” dedi.

Hilton Oteli kime satıldı?

Doğuş Grubu, Yunan ortağıyla birlikte 142 milyon euro karşılığında Hilton Otelinin yüzde 97,3`lük hissesinin sahibi oldu.

Hilton kime satıldı?

2011 yılında Azeri iş adamı İskender Khalilov tarafından hizmete açılan Bodrum Hilton Türkbükü Oteli, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un sahibi olduğu Ersoy Otelcilik tarafından satın alındı.

Hilton Bakırköy kaç odalı?

Otelin kapasitesi Bu otel 306 odalıdır. Bu otel 15 katlıdır.

Hilton otel hangi ülkenin?

Küresel olarak 4 bine yakın otel ile 91 ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük turizm şirketidir. Amerikan merkezli Hilton ‘un 1952 yılında Türkiye’deki ilk 5 yıldızlı oteli İstanbul’da Hilton Istanbul adıyla kuruldu.

You might be interested:  Sık sorulan: Otel Büfe Hizmeti Ne Demek?

Adana Hilton kaç katlı?

Otelin kapasitesi Bu otel 295 odalıdır. Bu otel 17 katlıdır.

Türkiyede kaç tane otel var?

Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli toplam konaklama tesis sayısı 889 olarak açıklandı. Bu tesislerden 407’si 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinden oluşuyor. 218’i 4 yıldızlı, 120’si 3 yıldızlı, 37’si 2 yıldızlı, 9’u 1 yıldızlı, 40’ı apart, 22’si özel konaklama tesisi ve diğerleri şeklinde sıralanıyor.

Hilton Honors indirimi nedir?

Hilton Honors üyeleri rezervasyon süresine, bölgeye veya ülkeye, haftanın gününe ve Hilton Honors tarafından belirlenen diğer durumlara bağlı olmakla birlikte uygun fiyat üzerinden %2 indirim kazanacaklardır. Hilton Honors indirimi tüm geçerli fiyatlara uygulanmaz.

Türkiye’de kaç Hilton otel var?

Bünyesinde Curio, Conrad, Waldorf, Hilton, Double Tree by Hilton, Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton markalarını bulunduran Hilton Worldwide’ın Türkiye ‘de 63 otelinde toplam 12.674 oda bulunuyor.