Okuyucular soruyor: Bodrum Kervansaray Otel Kimin?

Kervansaray Hotel Bodrum sahibi kim?

Bodrum ‘un En yeşil tesisi Bodrum -Torba Kervansaray İş adamı Şaban Kayıkçı tarafından satın alındı ve Duja Bodrum By La Blanche oldu.

DUJA nin sahibi kim?

Şirketin sahibi ise Jacob Ortell Kingston’du. Yani ABD’de FBI’ nın soruşturduğu, Korkmaz’ın da ilişkide olduğu kişilerden biri…

Kervansaray Oteli kime satıldı?

Kervansaray ‘ın Bodrum’daki oteli satıldı! Bodrum Kervansaray otelin satışı gerçekleştirildi. Mega Varlık Yönetim şirketinin sahip olduğu oteli iş insanı Şaban Kayıkçı satın aldı.

Vogue Hotel sahibi kim?

Torba’da 5 yıldızlı, delüks, 1400 yataklı Vogue Otel ‘in mülk sahibi ve işletmecisi Turan Avcı, geçen perşembe günü gerçekleştirilen resmi satışta 80 milyon dolara tesisi satın aldı.

LUJO Bodrum kimin?

Türkiye’de ardı ardına açılan lüks otel zincirlerine bir yenisi daha ekleniyor. Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek.

Kervansaray Otel ismi ne oldu?

Kervansaray yönetimi, ekonomik sıkıntılar nedeniyle rekabet gücünü kaybeden ve ciddi kar kayıpları yaşayan iki otelini kiralama kararı aldı Kervansaray Yatırım Holding (KERVN) sahip olduğu Kundu ve Lara otellerini, Kilit Hospitality Group bünyesinde bulunan Galeri Kristal’e kiraladığını duyurdu.

You might be interested:  Sözbir Otel Kimin?

Be Premium Bodrum kime ait?

Bazı şirketlerine el koyuldu. İddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi. Otelin yeni sahibi ise, Şaban Kayıkçı isimli bir işadamı…

Bodrum Hilton Türkbükü kaça satıldı?

İskender Khalilov’un 2011 yılında 100 milyon dolar harcayarak hizmete açtığı Bodrum Hilton Türkbükü Otel el değiştirdi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un sahibi olduğu Ersoy Otelcilik, Bodrum Hilton Türkbükü ‘nü satın aldı.

Paramount Hotel ne zaman satıldı?

NİCOLE KİDMAN’LI AÇILIŞ Uras’ın oteli işletmeciye devretmesiyle Jumeriah ve The Bodrum By Paramount Hotel olarak yoluna devam eden tesis, 2017’de Vogue Otel ‘in sahibi turizmci Turan Avcı tarafından satın alındı.

Kervansaray Lara kapandı mı?

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamada, Kervansaray ‘ın en büyük kreditör ve alacaklısı Aareal Bank AG’ye 26 Kasım 2019 tarihi itibariyle 544.783.266,28 TL (85.898.153,05 Euro) olan borcun Galeri Kristal’e devredildiği ifade edildi.

Kervansaray Otel kapandı mı?

Kervansaray Kundu Oteli 8 aylığına kapatıldı! Kervansaray Yatırım Holding, Antalya Kundu’daki otelini belli bir süreliğini kapattığını duyurdu. Süreli kapatma kararına gerekçesini ise, kötü geçen sezon oluşturdu.

Kervansaray holding kayyum atandı mı?

Bursa, Antalya, Marmaris ve Bodrum’da 6 otele sahip Kervansaray Yatırım Holding ‘e rüşvetle kayyum atandığı iddiaları üzerine bir üyenin istifasından sonra yeni kayyum heyeti atandı.

Turizmci Turan Avcı Kimdir?

İşadamı Fettah Tamince ile aynı köyden olduğunu söyleyen 42 yaşındaki Turan Avcı, kendisine örnek aldığı Tamince’nin yolundan giderek Van İmam Hatip Ortaokulu’nu bitirdikten sonra 1997 yılında gittiği Rusya’da bir süre bavulla bornoz ve deri satışı yaptığı, ardından da mücevherat ve saat distribütörlüğüyle iş dünyasına

Vogue Hotel kaç dönüm?

Vogue Hotel Bodrum, yılın en iyi otellerinden biri olarak her zamanki tatil anlayışının dışında bir tatil sunuyor.. Hava alanına 25 km, şehir merkezine 8 km ve yaklaşık 200.000 m2 ‘lik bir alana kurulu olan otel denize sıfır konumdadır. Vogue Hotel Bodrum’un en ünlü plajlarından birindedir.