Okuyucular soruyor: Duja Otel Kimin?

DUJA Hotel Bodrum kimin?

Bodrum ‘un En yeşil tesisi Bodrum -Torba Kervansaray İş adamı Şaban Kayıkçı tarafından satın alındı ve Duja Bodrum By La Blanche oldu.

Paramount Hotel ne zaman yapıldı?

İş insanı Atilla Uras, lüks oteli Bodrum Torba Zeytinlikahve kesimindeki 110 dönümlük makilik alana inşa etti, 2013’te Savoy adıyla açtı. Dünya jet sosyetesinin yanı sıra Rus, Azeri ve Özbek milyarder iş insanları, Ortadoğu ile Arap ülkelerinin prensleri, Hintli milyarderler otelin müdavimleri.

Kervansaray Otel ismi ne oldu?

Kervansaray yönetimi, ekonomik sıkıntılar nedeniyle rekabet gücünü kaybeden ve ciddi kar kayıpları yaşayan iki otelini kiralama kararı aldı Kervansaray Yatırım Holding (KERVN) sahip olduğu Kundu ve Lara otellerini, Kilit Hospitality Group bünyesinde bulunan Galeri Kristal’e kiraladığını duyurdu.

Kervansaray Oteli kime satıldı?

Kervansaray ‘ın Bodrum’daki oteli satıldı! Bodrum Kervansaray otelin satışı gerçekleştirildi. Mega Varlık Yönetim şirketinin sahip olduğu oteli iş insanı Şaban Kayıkçı satın aldı.

Vogue Bodrum sahibi kim?

Torba’da 5 yıldızlı, delüks, 1400 yataklı Vogue Otel’in mülk sahibi ve işletmecisi Turan Avcı, geçen perşembe günü gerçekleştirilen resmi satışta 80 milyon dolara tesisi satın aldı.

DUJA Bodrum hangi koyda?

Torba’da misafirlerine benzersiz bir tatil deneyimi yaşatan Duja Bodrum, unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizi bekliyor! Masmavi deniz ve yemyeşil doğanın kucaklaştığı konumu ile dikkat çeken tesis, huzur dolu bir tatil imkanı sunuyor.

You might be interested:  FAQ: Kaya Ramada Otel Kimin?

Bodrum Paramount Hotel ne zaman açıldı?

Kaliforniya merkezli Paramount Licensing Inc. şirketinin resmi lisansörü PIIR FZ-LLC ve Target Investment Turizm İşletmeleri, Paramount Hotels&Resorts markalı dünyadaki ilk otelini Bodrum ‘da 6 Mayıs’ta açıyor.

Paramount Hotel kaça satıldı?

30 Eylül 2017: 19 milyon dolar.

Sezgin Baran Korkmaz ın oteli hangisi?

Suç örgütü lideri Sedat Peker’ in başta gazeteci Veyis Ateş olmak üzere birçok gazeteci, yargı mensubu, bürokratın ücretsiz tatil yaptığını ve Sezgin Baran Korkmaz ‘ ın usulsüz şekilde aldığını iddia ettiği Bodrum’daki Paramount Otel ‘ in hikayesi 2010’larda başladı.

Kervansaray Lara kapandı mı?

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamada, Kervansaray ‘ın en büyük kreditör ve alacaklısı Aareal Bank AG’ye 26 Kasım 2019 tarihi itibariyle 544.783.266,28 TL (85.898.153,05 Euro) olan borcun Galeri Kristal’e devredildiği ifade edildi.

Kervansaray Marmaris kapandı mı?

Armutalan bölgesinde bulunan Kervansaray Hotel Marmaris en son 2012 yılında yenilenmiştir.

Kervansaray Otelleri kaç tane?

Kervansaray otelleri, bugün yedi adet otelden oluşan bir zincir olarak, Türkiye’nin önemli tatil lokasyonlarında misafirlerine kaliteli hizmet ve konfor sunuyor.

Kervansaray Lara Oteli kim aldı?

Konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamada, Kervansaray ‘ın en büyük kreditör ve alacaklısı Aareal Bank AG’ye 26 Kasım 2019 tarihi itibariyle 544.783.266,28 TL (85.898.153,05 Euro) olan borcun Galeri Kristal’e devredildiği ifade edildi.

Kervansaray holding kayyum atandı mı?

Bursa, Antalya, Marmaris ve Bodrum’da 6 otele sahip Kervansaray Yatırım Holding ‘e rüşvetle kayyum atandığı iddiaları üzerine bir üyenin istifasından sonra yeni kayyum heyeti atandı.