Okuyucular soruyor: Içkale Otel Kimin?

Spice Hotel sahibi kim?

Antalya Belek ‘te geçtiğimiz yaz hizmete giren 5 yıldızlı Spice Otel, kısa sürede sosyetenin tercih ettiği tatil yerlerinden biri oldu. Spice Otel’in sahibi Nadire İçkale, otelin yönetimini kızı Diyar İçkale’ye bırakmış.

Mehmet içkale kim?

Mehmet İçkale, Diyarbakır’da Süleyman İçkale ‘nin oğlu olarak 1942 yılında dünyaya geldi. Diyarbakır Tanıtım, Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın kurucu üyelerinden olan Mehmet İçkale, Diyarbakır Devlet Su İşleri’nde (DSİ) Kontrol Mühendisi olarak iş hayatına başladı ve sonra serbest çalışma hayatına atıldı.

Nadire içkale aslen nereli?

20 Nisan 1955, Diyarbakır doğumlu. İnönü İlköğretim Okulu ve Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi mezunu. Sonrasında girdiği Ankara Ticari İlimler Akademisi’nde öğrenim gördü. 1972 yılında İnşaat Mühendisi Mehmet İçkale ile evlendi.

Nadire içkale babası kimdir?

Nadire İçkale, iş dünyasından kadınlarla düzenlediği umre ve hac ziyaretleriyle de basının gündemine gelmiştir. Nadire İçkale ‘nin merhum kocası Mehmet İçkale kimdir? Mehmet İçkale, Diyarbakır’da Süleyman İçkale ‘nin oğlu olarak 1942 yılında dünyaya geldi.

Spice Hotel Genel müdür?

Antalya-Belek’te bulunan Spice Hotel & Spa’nın genel müdürlüğü görevine Murat Yılmaz Zeren getirildi. 15 Ekim 2018 tarihi itibariyle Spice Hotel&Spa Genel Müdürü görevine atanan Murat Yılmaz Zeren İstanbul, Etiler Turizm Otelcilik okulu mezunu.

Spice Hotel kaç dönüm?

Antalya Belek’te 91.000 m2 alana kurulmuş olan Spice Hotel & Spa, 2015 yılında tüm alanlarında renovasyon yapmış olup, toplamda 546 oda ile konuklarına hizmet vermektedir.

Ömer içkale kaç yaşında?

Nadire ve Mehmet İÇKALE ‘ nin oğulları Ömer İÇKALE 28 Haziran 1983’te Ankara’ da doğdu. 1992 yılında Babası Mehmet İÇKALE ‘ yi bir trafik kazasında kaybetti. 2001 yılında TED Ankara Koleji lisesinden mezun oldu.

You might be interested:  Sık sorulan: Turizm Ve Otel Işletmeciliği Ne Kadar Maaş Alır?

Ömer içkale evlendi mi?

ömer İçkale ile Ece Doğanoğlu’nun düğünü 18 Nisan’da JW Marriot Otel’de.