Okuyucular soruyor: Kapris Otel Kimin?

Caprice Otel battı mı?

A.M.’nin avukatı Mustafa Karakaya ile şirketin avukatı Dursun Özkök’ün katıldığı duruşmada, mahkeme, ‘ Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi’ için iflas kararı verdi.

Didim Caprice Otel neden kapandı?

Aydın’ın Didim ilçesinde uzun yıllardır Akbük oteller bölgesinde faaliyet gösteren Capris Otel ‘in turizm işletme belgesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca iptal edilmesi ve otelin Didim Belediyesi’nden ruhsat alamaması sebebiyle otel, dün(20 Şubat Perşembe) belediye ekiplerince 8 ayrı noktadan mühürlendi.

Caprice ne zaman açılacak?

Maldivler Caprice Gold 25 Ekim’de açılıyor.

Didim Caprice Otel sahibi kimdir?

İstanbul merkezli bir yapı denetim şirketinin yaklaşık 4 milyon liraya alacağına karşılık; İşadamı Fadıl Akgündüz’e ait Didim ‘in Fevzipaşa Mahallesi’nde bulunan Caprice Thermal Palace Oteli ‘nde, haciz işlemi gerçekleştirildi.

Capris Otel ne oldu?

Didim’de uzun yıllardır Akbük oteller bölgesinde faaliyet gösteren Caprice Otel ‘in turizm işletme belgesi Kültür ve Turizm Bakanlığınca iptal edildi. Aydın Ses Gazetesi’nden Hüseyin Çalışkan’ın haberine göre geçen yıl otelle ilgili olarak şirket devrinin yapılmasının ardından resmi süreç başlatıldı.

Kapris Otel kaç yıldızlı?

Dünyada buna benzer tek otel Dubai’deki Burj El Arap Oteli ve bu otel yedi yıldızlı olarak açıklandı, ancak resmi belgesi beş yıldızlı. Caprice Gold da resmi olarak belgelenemeyen bir konfora sahip ve beş yıldız demek haksızlık olur. Konforu sağlayan hizmet standardı ve biz de bunu en üst düzeyde sağlıyoruz.

Caprice Didim ne zaman açılıyor?

Otel 23 Mayıs’ta açılacak Didim Caprice Otel şu an tadilatta. Otel sezonu 23 Mayıs’ta açacak. 23 Mayıs ve sonrası için rezervasyon alınmaya devam ediliyor.